Komentāri

Dziedātāja Ieva Sutugova, kura īpaši spoži uzmirdzēja TV3 šovā ”Izkausies redzēts”, gatavojoties sava debijas albuma ”Stāsti” prezentācijas koncertam 21. februārī mūzikas namā ”Daile” un koncerttūrei dažādās Latvijas pilsētās, prezentē pirmā singla ”Tālāk doties” videoklipu.

”Šī dziesma ir stāsts par cilvēku attiecībām un to, ka tās ne vienmēr ir tik vienkāršas, kā mums gribētos. Tā ir kā atgādinājums, ka svarīgas ir mūsu kopīgās uzvaras, nevis pārākums vienam pār otru, un to der atcerēties arī grūtajos brīžos, kad pāra ceļi mēdz šķirties,” stāsta Ieva.

Videoklips veidots kā atmiņu apkopojums par kopā piedzīvoto, atceroties pozitīvo un nepieminot vienam otra kļūdas. ”Kā skaista atvadīšanās no dzīves posma, kam neizbēgami ir bijis jābeidzas,” skaidro dziedātāja.

Video

Dziesmas ”Tālāk doties” mūzikas un teksta autors ir Ievas Sutugovas kolēģis un mūziķis Jānis Bērziņš.

Albums ”Stāsti” ir emocijām piesātināta dziesmu izlase, kas sola aizvest klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā. Lai gan kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, tās visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir kā instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām. Viens un tas pats skaņdarbs katram klausītājam skan citādi. Un tādi ir arī ”Stāsti”. Kopīgi un tomēr dažādi.

Foto: skaistā Ieva Sutugova

Lasi vēl