Iespējams, ērmotākais Latvijas slavenības mājdzīvnieks: Sokolovs pieņēmis ģimenē krupi

3 komentāri
Iespējams, ērmotākais Latvijas slavenības mājdzīvnieks: Sokolovs pieņēmis ģimenē krupi
Privātais arhīvs

Provokatīvais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs pēdējo nedēļu laikā priecē arī kā dzīvnieku draugs. Nupat izglābis rudu mincīti, mākslinieks nu ņēmis savā paspārnē uz ceļa atrastu krupi un aicina fanus izdomāt tam vārdiņu.

“Man ir jauns mājdzīvnieks! Vakar atradu uz ceļa, un tagad viņam ir jaunas mājas manā lielajā terārijā! Tikai viena problēma. Es nezinu, kā man nosaukt. Vai jūs zināt, kādi ir tipiskākie vārdi krupjiem? Palīdziet man izdomāt atbilstošāko vārdu!” savus Facebook sekotājus aicina fotogrāfs.

Ļaudis visai aktīvi metušies piedāvāt variantus krupja vārdam. Izskanējušas tādas versijas kā Gunārs, Smaidiņš, Princis, Fredijs, Ķeizars, Frogijs un citi varianti.

Sarunā ar Skaties.lv Sokolovs gan atklāj, ka pagaidām neviens no variantiem viņam nešķiet atbilstošs. Mākslinieks atklāj, ka krupis nav nekāds nīkulis – viņš terārijā nu dzīvos kopā ar lielu tritonu, un ne jau tritons te ir galvenais.

“Drīzāk krupis viņu apēdīs,” nosmīn Sokolovs, atklājot, ka brīdī, kad viņš krupi ieraudzījis, abinieks cēli sēdējis ceļa vidū. Māksliniekam kļuvis žēl, ka to nobrauks, tāpēc viņš izlēmis jaukumiņu ņemt savā paspārnē.

Sokolova daiļrades fani komentāros jau izsaka nepiedienīgas idejas par to, ka jaunais mājdzīvnieks varētu piedalīties kādā pikantā fotosesijā. Taču vispirms tam vajadzīgs vārds.

Izsaki savas domas, kā nosaukt krupi, ierakstot versiju Sokolova Facebook lapā vai komentāros Skaties.lv!