4 komentāri
Iespaidīgi FOTO: Samanta Tīna atrāda perfekto augumu Taizemes ārēs
instagram.com/samantatina/

Populārā dziedātāja Samanta Tīna šogad ir strādājusi “neatejot no kases” – kandidēšana uz Eirovīziju, dalība Lietuvas šovā Zvaigžņu dueti un pēc tam Jaunais vilnis. Tāpēc rudeni māksliniece uzsāka ar pelnītu atpūtas braucienu uz saulaino Taizemi.

Lai arī fanu sirsniņās ienestu mazliet saules, visu ceļojuma laiku māksliniece sociālajos tīklos atrādīja attēlus no savas ikdienas.

Nonākusi Bangkokā, Samanta steidza izbaudīt visu, ko tā piedāvā. Māksliniece nomainīja auto uz vietējo braucamrīku un arī ikdienas apģērba vietā steidza izvēlēties puķainu darinājumu vietējo dāmu stilā.

FOTO

Kadros no Taizemes māksliniece ik dienu pārsteidza ar jaunu avantūru: te Samanta brauca ar laivu, baudot kokosriekstā pasniegtu saldējumu, te ļāvās vietējai skaistuma procedūrai, atļaujot savu ķermeni ieziest ar alveju, te devās uz neapdzīvotu salu, kur baudīja jūras veltes.

Pat uz neapdzīvotās salas Samantai neizdevās palikt nepamanītai – mākslinieci atpazina fani no Latvijas.

Nu jau Samanta ir ceļā uz mājām un saviem faniem ziņo, ka ar prieku nomainīs Taizemes svelmi pret Latvijas drēgno rudeni. “Mājas paliek mājas… Lietus, sniegs vai negaiss,” īsta patriote ir Samanta.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl