“Iepozējam!” Pašmāju slavenības, kuras nekautrējas atrādīt savus mīļotos “Instagramā”

0 Komentāru
“Iepozējam!” Pašmāju slavenības, kuras nekautrējas atrādīt savus mīļotos “Instagramā”
Foto: F64, Skaties.lv

Jau pēc mazāk kā nedēļas visi mīlnieki atzīmēs vienu no skaistākajām un romantiskākajām dienām gadā – Valentīna dienu. Vai tās būtu vakariņas sveču gaismā, vai kāds kopīgs “selfijs” sociālajos tīklos kā mīlestības apliecinājums – mēs zinām, ka šie pārīši to dienu pavadīs kopā!

Portāls Skaties.lv ir apkopojis Latvijas saldākos pārīšus, kuri savu mīlestību izrāda arī vietnē “Instagram”.

Aizvadītā gada septembrī Latvijas brīvās dāmas uz visiem laikiem varēja atmest cerības par grupas “Musiqq” dziedātāja Emīla Balcera sirds iekarošanu. Viņš apprecēja savu ilggadējo draudzeni Ievu. Foto no skaistās laulību ceremonijas apskati šeit! Abi joprojām bauda romantiku un Emīls savos jaukākajos brīžos dalās arī ar saviem faniem un atbalstītājiem.

Divkārtējais Olimpisko spēļu čempions BMX riteņbraukšanā Māris Štrombergs labprāt dalās ar savas skaistās laulību dzīves ainām – viņš un mīļotā sieviņa Nataša laiku pa laikam publicē jaukus kopābūšanas mirkļus.

Dziedātāja Olga Rajecka nule kā atgriezusies no ceļojuma uz Zviedriju. Estrādes zvaigzne uz prāmja atzīmējusi sava mīļotā vīrieša 45. dzimšanas dienu – abi balodīši dalās ar saviem iespaidiem no Zviedrijas galvaspilsētas Stokholmas. Jā, Oldzītes acīs mirdz mīlestība!

Basketbolists Jānis Timma par savu lielāko atbalstītāju uzskata mīļoto sieviņu Sanu. Pāris apprecējās aizvadītā gada vasaras sākumā klusā ceremonijā Bahamu salās. Daiļā Sana ir kopā ar Jāni arī sezonas laikā, kad talantīgais basketbolists spēlē klubā Sanktpēterburgas ”Zeņit”.

Vairāk par pagājušā gada skaistākajām kāzām uzzini šeit!

https://www.instagram.com/p/BP20pZYhTO2/?taken-by=janistimma6

Slavenais reperis Reiks, kurš lielāku atpazīstamu ieguva, pateicoties apvienībai “Olas”, savai daiļavai velta ne tikai skaistas bildes, bet arī dziesmas! Lai arī šī bilde uzņemta Ziemassvētkos – pārītis savu laimi neslēpj arī šogad.

https://www.instagram.com/p/BLskZPODDSo/?taken-by=reikskk

Basketbolists Kaspars Kambala un viņa mīļotā Zane tiek uzskatīts par vienu no saldākajiem pāriem Latvijā un par to liecina arī Kaspara publicētās fotogrāfijas “Instagramā” – viņi allaž ir mīļi pieglaudušies viens otram.

Basketbolistam Aigaram Šķēlem mīlestības dzīvē netrūkst – viņa daiļā draudzene Beāte Katrīna ir ne vien skaista, bet ārkārtīgi mīloša meitene un nekautrējas savos sociālajos tīklos paust atbalstu savam, kā viņa saka, čempionam Aigaram. Arī puisis atzīmējis savu dzimšanas dienu, esot mīļotās sabiedrībā.

Politiķis Edgars Jaunups un viņa mīļotā sieviete Katrīna pagājušā gada vasarā teica viens otram jāvārdu. Jaunups aizvien atgādina saviem “Instagram” sekotājiem, cik liels ģimenes cilvēks viņš ir, publicējot savas daiļās sieviņas un mazā dēliņa fotogrāfijas.

0 Komentāru