22 komentāri

Pēc mūziķa Neida klipa ”Starp meliem” iznākšanas lielu sabiedrības interesi raisījusi viņa daiļā dueta partnere. Iepazīsties – tā ir Adriana Ivanova no Jēkabpils, un kopdarbs ar Neidu viņai ir lielisks atspēriena punkts, lai sāktu savu karjeru!

Kā Skaties.lv atklāj Adriana, viņa dzied jau no četru gadu vecuma. “Jau no agras bērnības mēdzu dziedāt līdzi visām melodijām, kas skanēja radio.

Mamma saprata, ka jāsūta mani uz ansambli, kur nodziedāju 10 gadus – līdz 14 gadu vecumam,” atceras Adriana. Šajā laikā Jēkabpils meitene guvusi nenovērtējamu pieredzi – izbraukāti vokālie konkursi Rīgā, dziedāts profesionāļu priekšā.

Nu Adrianai ir 17, viņa mācās skolā Jēkabpilī, paralēli apmeklējot mūzikas skolu un spēlējot klavieres. Liels pagrieziena punkts viņas karjerā bija pieteikšanās Skaties.lv organizētajai ”REŽ” klipa atlasei.

Tur meitene izmantoja iespēju šovbiznesa ekspertu priekšā demonstrēt savu dziedātprasmi, iekarojot nedalītas žūrijas simpātijas.

Adrianas satriecošais uznāciens atlasē – lasi šeit!

Foto

Neids uzaicināja viņu nofilmēties ”REŽ”, bet tas bija tikai sākums. “Pēc atlases viņš man paziņoja, ka varētu iedziedāt dziesmu kopā. Tā bija spontāna ideja, un radās ”Starp meliem”.

Tas ir pirmais gabals, ko esmu ierakstījusi kā dziedātāja, sajūtas, to klausoties, bija neparastas. Ierakstā pat neatpazinu pati savu balsi,” smejas Adriana.

Viņa apņēmusies izmantot sadarbībā ar Neidu iegūto atpazīstamību, lai sāktu pati savu karjeru. Adriana kopā ar sava ansambļa skolotāju cer tuvākajā laikā radīt vēl kādu skaistu gabalu, ko Adrianai iedziedāt.

“Esmu izlēmusi iet mācīties uz Stila un modes profesionālo vidusskolu. Taču ar dziedāšanu pilnīgi noteikti nepārstāšu nodarboties. Tas ir mans galvenais hobijs, un man plānā tagad radīt kaut ko savu,” iedvesmas pilna ir Adriana.

Video

TOP komentāri

 • Klasesbiedrene
  +8 +6 -2

  Klasesbiedrene

  Ar Adrianu mācijos vienā skolā.
  Skolā atzīmes viņai bija diez ko normālas, bet stundās viņa darīja ko gribēja.
  Cik reizes skolotāji viņai bija aizrādījuši par telefonu stundas laikā.
 • Kkkk
  +3 +3 0

  Kkkk

  Pilnīga DIRŠANA
  VOT tad kad TU, sīkais krupi izdomāsi pats savu mūziku, nevis gopņīsi un pārtulkosi vārdus no https://youtu.be/n70xejQ4tXs
  VOT tad arī parunāsim . Man pilnīgi pankūkas apdega no tava plağiātisma!!!!
 • Ooo->Londa
  +5 +3 -2

  Ooo->Londa

  Vispār tas jau sen nav modē,vulgāri un bezgaumīgi! Pārāk uzkrītoši...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl