2 komentāri

Pie Latvijas šovbiznesa zvaigžņotajām debesīm iemirdzējusies kāda pavisam jauna talanta liesmiņa. Tā ir 13 gadus vecā Samanta Kabakova jeb Samanta Kid, kuru lielajā šovbiznesā ievest apņēmies visiem zināmais šovmanis Edgars Toretto.

Stāsts, kā Samanta kļuva par dziedātāju, patiesībā sācies jau pirms meitenītes ierašanās pasaulē.

“Atklāšu mūsu mazo noslēpumu. Kad mamma bija maza viņa sapņoja par mazu princesi un par to, ka būs dziedātāja. Notika tā, ka par dziedātāju viņa nekļuva, bet 21 gada vecumā viņai piedzima maza princese – es.

Laikam jau ir tā, ka, ja kaut ko ļoti vēlas, tas arī piepildās. Kad man bija četri gadi, mamma mani aizveda uz manu pirmo vokālo studiju – Marijas Naumovas. Burtiski pēc četriem mēnešiem sekoja mana pirmā uzstāšanās, kur izpildīju dziesmu Čunga-Čanga,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Samanta, kura šobrīd vokāli turpina izglītoties studijā Tamara Music Studio.

2013. gadā Samanta studijā ierakstījusi savu pirmo hitu – Hot right now Guy, kuru uzrakstījis populārais ģitārists Jegors Kovaikovs, kurš nupat sajūsmināja Krieviju šovā Golos.

Vien 13 gadus vecā meitene jau paspējusi pierādīt sevi vairākos muzikālos konkursos, Popfestjurmala 2016 iegūstot pirmo vietu.

“Viens no svarīgākajiem konkursiem man bija Balss Pavēlnieks 2015.gada oktobrī, kurā iekļūt nebija viegli. Šajā konkursā dziedāju Aminatas Savadogo dziesmu Love injected, šī bija arī mana veiksmes dziesma, jo kļuvu par konkursa uzvarētāju vecuma grupā no 12 līdz 16 gadiem.

FOTO

Kā konkursa uzvarētājai man bija tas gods strādāt kopā ar Lieni Greifāni. Par viņu varu pateikt tikai tos pašus labākos vārdus. Mēs sadraudzējamies un ceru, ka varēšu vēl ar viņu pastrādāt kopā,” no vietējām zvaigznēm iedvesmu tver jaunais talants.

Tāpat viņai jau sanācis sastrādāties ar lielisko Katy Tindemark, kura tāpat kā Samanta ir dziedoša vijolniece.

Tomēr Samanta uzver, ka ir sava ceļa gājēja – no jau zināmiem dziedātājiem viņa var pamācīties, taču nevēlas nevienu kopēt. “Gribu būtu es pati,” tā Samanta.

Meitene nesmādē dalību arī skolas projektos un labdarības pasākumos. Viens no tiem viņu savedis kopā ar talantīgo Edgaru Toretto, kurš tagad ir Samantas menedžeris.

“Mans sapnis ir kļūt par pasaulē slavenu popmūzikas dziedātāju. Apzinos, ka, lai tas piepildītos, man vēl priekšā ir smags un grūts darbs,” spriež talantīgā meitene, atklājot, ka redz sevi popa un džeza žanrā.

Samanta šobrīd mācās 7. klasē, tāpēc apkārtējie viņai bieži jautā – kā izdodas savienot aktīvu karjeras veidošanu ar mācībām?

“Jā, mans grafiks ir diezgan piesātināts. Mācos 7.klasē, tāpat arī eju mūzikas skolā vijoles un klavieru klasēs. Trīsreiz nedēļā eju uz studiju, lai trenētos dziedāt. Mūzika, tas ir mans sapnis, kurš dod man spēku pārvarēt grūtības.

Bet, protams, es arī atpūšos. Man ļoti patīk ceļot un zīmēt,” stāsta Samanta. Liels atbalsts Samantas muzikālajā ceļā viņai ir mamma, kura, kā jau minēts, arī bijis sākums mazās meitenes sapnim par mūziku.

“Mana mammīte man ļoti palīdz, to visu mēs esam sasniegušas kopā. To, cik tālu esam tikušas, varēsiet ieraudzīt 23.oktobrī Jūrmalā, kad notiks mans pirmais solokoncerts.

Līdz šim mamma ir bijusi uz visiem maniem koncertiem. Viņa man ir viss – stiliste, friziere, grima māksliniece un, protams, liels atbalsts. Pat tad, kad man neko negribas, viņa mani atbalsta,” pateicīga māmiņai ir jaunā māksliniece.

VIDEO

TOP komentāri

  • Krista
    0 0 0

    Krista

    Esmu novērojusi jau sen, ka Edgars vada un atbalsta daudzus bērnu pasākumus. Un viņam sanāk. Biju ar savu bērnu pasākumā kur vadīja Edgars, teikšu ļoti labus vārdus.
  • Juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl