Ielūkojies maģiskajās slavenību Jaunā gada sagaidīšanas fotogrāfijās

2 komentāri
Ielūkojies maģiskajās slavenību Jaunā gada sagaidīšanas fotogrāfijās
INSTAGRAM

Svētku galds, salūts, šampanietis, laimes liešana, ģimene, draugi, ballītes un pat darbs svētku naktī. Degot brīnumsvecītēm godam esam sagaidījuši Jauno 2019. gadu. Kāda Jaunā gada nakts bijusi vietējām slavenībām? Apskati spilgtākās svētku fotogrāfijas!

 

View this post on Instagram

 

Almost there

A post shared by Alisa Znarok (@alisaznarok) on

 

View this post on Instagram

 

??❤

A post shared by Kristine Deimon (@kdeimon) on

 

View this post on Instagram

 

Ballîte:)??? #NewYearPartyAustralia 2019!?

A post shared by mmmagic (@mmmagic) on

 

View this post on Instagram

 

DARĪT BLĒŅAS @vaig.lv ❤️ DRAUGi, dzirkstošu Jums Jauno 2019 ?

A post shared by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on

 

View this post on Instagram

 

Lai spožiem sasniegumiem un radošiem panākumiem bagāts 2019????

A post shared by Ivo Fomins (@fominsivo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lolita Neimane (@lolitaneimane) on

 

View this post on Instagram

 

Sagaidot Jauno gadu, tradicionālais ragavinu nobrauciens pirms pusnakts ???#tradicijaslauztnevar

A post shared by Marika Gederte (@marikagederte) on

 

View this post on Instagram

 

2019

A post shared by Ketija Šēnberga (@kechups) on

 

View this post on Instagram

 

Cheers to a wonderful and royal New Year!

A post shared by Martins Pilens (@martinspilens) on

 

View this post on Instagram

 

Laimīgu Jauno gadu, dārgie draugi!??

A post shared by Katrina Jaunupe (@leiskalne) on

 

View this post on Instagram

 

? 2019 ? @edvinsozolsbass #miriamamira

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

 

View this post on Instagram

 

Laimīgu 2019!

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

 

View this post on Instagram

 

Rukš rukš gadiņu gaidot! #Ivanda Ivulāne ❤️❤️❤️

A post shared by Liene (@liene_somase) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dace Pecolli Pezzoli (@pecollipezzoli) on

 

View this post on Instagram

 

с новым годом, друзья! ?

A post shared by Татьяна Мацкевич (@tatjanamackevich) on

 

View this post on Instagram

 

Happy New Year! #2019 #lifelikefairytale

A post shared by ⭐️Victoria Wild⭐️ (@victoriawildofficial) on