Komentāri
Hustler izdevējs Lerijs Flints piedāvā miljonu dolāru par Trampa skandalozajiem ierakstiem
Foto: LETA/AFP

Pornogrāfiskā žurnāla Hustler izdevējs Lerijs Flints paziņojis, ka viņa misija ir “liekuļa” Trampa atmaskošana. 

Hustler piedāvājis vienu miljonu ASV dolāru atlīdzību par republikāņu prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa skandalozajiem ierakstiem, norādot, ka nauda tiks samaksāta par “autentiskiem video vai audio ierakstiem, kas skaidri pierāda, ka Donalds Tramps ir iesaistīts nelikumīgā darbībā vai uzvedas sievietes seksuāli diskreditējošā vai pazemojošā veidā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vienmēr esmu cienījis sievietes,” paziņoja Flints. “Trampa attieksme pret daiļā dzimuma pārstāvēm likusi man vilties. Vēl jo vairāk tāpēc, ka viņš ir cilvēks, kurš vēlas būt mūsu prezidents.”

Flints paziņojis, ka vēlas sniegt sabiedrībai pēc iespējas vairāk informācijas par tādiem cilvēkiem kā Tramps, padarot liekuļu atmaskošanu par savu misiju.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl