Holivudas saldākie pārīši

Pievienot komentāru
Holivudas saldākie pārīši
AFP

Skatoties uz viņiem, mēs nevaram vien beigt priecāties – skaisti un laimīgi kopā. Protams, ne vienmēr viss ir bijis rožaini, tomēr šie Holivudas pāri ir pierādījums tam, ka mīlestība ir spēks.

Milas Kunisas un Eštona Kačera mīlestība gluži vai plūst pāri malām, it īpaši laikā, kad laimīgais pāris gatavojas sava otrā bērniņa nākšanai pasaulē. Joprojām romantiskāko pārīšu topu virsotnēs gozējas Teilore Svifta un Toms Hidlstons, un izskanējušas arī ziņas, ka vētras pierimušas arī Ozija un Šāronas Ozbornu attiecībās.

Par gaumi nestrīdas, bet šeit esam apkopojuši piecus no mūsu skatījumā šobrīd saldākajiem Holivudas pārīšiem.

Mila Kunisa un Eštons Kačers

Pirmo reizi viņi satikās šovā That 70s Show, kad Milai bija tikai 14 gadu, bet Eštonam 19. Vajadzēja paiet daudziem gadiem, iekams 2012.gadā abi viens otrā ieskatījās. Pavisam nesen Hovarda Sterna šovā Mila klausītājiem pastāstīja par to, kā viņai atmiņā pailkusi satikšanās ar Eštonu.

AFP

AFP

Mila: Es pamanīju gara auguma pusi un, kad viņš pagriezās, bija tāda sajūta, ka esam filmā brīdī, kad parasti sāk skanēt mūzika un čīgāt vijoles. Tā bija pirmā reize, kad Eštona dēļ man burtiski aizrāvās elpa.

Raiens Reinoldss un Bleika Laivlija

Šis pāris ir ļoti populārs sociāloajos tīklos, pateicoties Raiena smieklīgajiem tvītiem par viņa un Bleikas divus gadus veco meitiņu Džemsu. Pavisam nesen Reinoldss rakstīja, ka būt tēvam ir vislieliskākā sajūta pasaulē, protams, neskaitot tos brīnišķīgos gadus, kuri pavadīti bez bērna.

Super Couple @vouge_official

A photo posted by We Speak Fashion ™ (@wespeakfashion) on

Kādā citā ierakstā Reinolds raksta, ka pēc pampera nomaiņas viņa meitiņa ir pelnījusi asaras tetovējumu uz vaiga, atsaucoties uz noziedznieku tetovēšanās kultūru, ietetovējot vienu asaru par katru nogalināto cilvēku.

Krisija Tīgena un Džons Ledžends

Raienam ir konkurence! Vienā no saviem līdz šim labākajiem tvītiem Tīgena reiz rakstīja, ka viņai kabatā vienmēr esot zīmīte ”to izdarīja Džons” gadījumam, ja viņu, nedod dievs, noslepkavotu, jo modele neparko negribētu, lai Džons apprecētos vēlreiz.

AFP

AFP

Pāris apprecējās 2013.gadā pēc sešiem kopdzīves gadiem, un Džons Ledžends iekaroja mūzikas topu virsotnes ar hitu All Of Me, ko viņš sarakstīja savai sievai.

Andželīna Džolija-Pita un Breds Pits

Saldāko pārīšu saraksts bez ”Brandželinas” būtu nepilnīgs. Viņu romantiskās attiecības sākumā izsauca pretrunīgu reakciju, jo Breds tajā laikā satikās ar Dženiferu Anistoni, bet šobrīd viņi ir viens no redzamākajiem Holivudas pāriem.

EPA

EPA

Viņiem ir trīs bioloģiskie un trīs adoptētie bērni, un pāris apprecējās pirms diviem gadiem. Pagājušajā gadā viņi kopīgi producēja filmu By The Sea.

Džordžs Klūnijs un Amala Klūnija

Holivudas iekārojamākais vecpuisis apprecēja veiksmīgo libāņu izcelsmes cilvēktiesību advokāti 2014.gadā, un tās bija vienas no tā gada romantiskākajām kāzām – pāris laulājās Venēcijā un ceremoniju vadīja bijušais Romas mērs Valters Veltroni.

EPA

EPA

Bildinājuma brīdis gan neesot bijis tik romantisks. Kādā intervijā Klūnijs atklājis, ka esot izplānojis skaistas vakariņas un brīdī, kad pasniedzis Amalai gredzenu, viņas vārdi esot bijuši: tas ir gredzens…