Hokejists Ozoliņš kopā ar mākslinieci Dūdumu

Komentāri
Hokejists Ozoliņš kopā ar mākslinieci Dūdumu
Foto: Ieva Čīka, LETA

Leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš (42) labdarības pasākumu ”Martas balle” apmeklējis kopā ar mākslinieci Gundegu Dūdumu, raksta žurnāls ”Privātā Dzīve”.

Aizvadītajā nedēļas nogalē viesnīcā ”Grand Palace Hotel” godam aizvadīta viena no pirmajām labdarības ballēm šoruden. To apmeklēja sabiedrībā zināmi cilvēki, starp kuriem bija arī hokejists Sandis Ozoliņš, kurš uz pasākumu ieradās divu dāmu – mākslinieces un dizaineres Guntas Dūdumas un viņas draudzenes, zīmola ”Lazy Francis” autores Olgas Krūzes – pavadībā. Vakara lielāko daļu Ozoliņš pavadīja galvenokārt Dūdumas sabiedrībā. To, ka abu vidū uzplaukušas simpātijas, nevarēja nepamanīt. Lielāko vakara daļu pāris nodevās sarunām un mirdzošām acīm apmainījās mīlas pilniem skatieniem, novēroja ”Privātā Dzīve”.

Sarunā ar žurnālu ”Kas Jauns” slavenais hokejists norādīja, ka vakars izdevies: ”Burvīgs pasākums. Ļoti neparasta un eleganta atmosfēra. Es baudu vakaru.” Arī māksliniece vērsa uzmanību uz lielisko pasākumu, atklājot, ka arī Sanda sabiedrība viņu īpaši ielīksmo: Jūtos brīnišķīgi, nezinu, kā ar citiem. Es izbaudu šo mirkli.”

Kā novēroja ”Kas Jauns” pāris uz mirkli bija atstājis labdarības pasākumu, lai atgrieztos jau daudz smaidīgāki un kopā ar Olgu Krūzi – jau trijatā – dotos ”baudīt vakaru mierīgākā atmosfērā”.

Sandis Ozoliņš pirms vairākiem gadiem šķīrās no Sandras Ozoliņas, ar kuru laulībā pavadīja 15 gadus. Ilgu laiku hokejistu saistīja romantiskas attiecības ar TV seju Annu Lieckalniņu. Pēc pašķiršanās Ozoliņš novērots baudām laiku kopā ar TV3 ziņu moderatori Agnesi Vārpiņu. Pavisam nesen medijos parādījās vēsts, ka Ozoliņš it kā ir kopā ar aktrisi Zani Aļļēnu.

Ozoliņa jaunā sirdsdāma Gundega Dūduma ir pieprasīta māksliniece. Beigusi Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolu, vēlāk studējusi glezniecību Vācijā un Latvijā.

Iepriekš talantīgā māksliniece bijusi precējusies ar miljonāru, viesnīcas ”Dome Hotel” īpašnieku Gundaru Ozolu (41). Abu ģimenē dzimusi arī meita. Taču laulība izjuka, kad Ozols nolēma tikties ar apakšveļas dizaineri Inesi Krūmiņu. Pēc laulības šķiršanas Dūduma satikās ar banku nozares speciālistu Edmundu Šimiņu. Abiem piedzima meitiņa. Taču arī šī vienotība nu jau ir pajukusi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl