Hjū Grants atteicies no lomas jaunajā filmā par Bridžitu Džounsu

0 Komentāru
Hjū Grants atteicies no lomas jaunajā filmā par Bridžitu Džounsu
Foto: AFP/ LETA

Britu aktieris Hjū Grants, par spīti daudzu kino fanu cerībām, nebūs redzams jaunākajā kinolentē par Bridžitu Džounsu. Grants bija viens no galveno lomu atveidotājiem divās iepriekšējās filmās, taču jaunajā lentē nepiedalīties, jo viņam ”nepatīk filmas scenārijs”.

”Grāmata ir lieliska, taču scenārijs ir pilnīgi atšķirīgs,” paziņojis 54 gadus vecais aktieris. Scenārija tapšanā piedalījās grāmatu sērijas par Bridžitu Džounsu autore Helēna Fīldinga, un filmā bija plānots attēlot Džounsas dzīvi pēc 40 gadu vecuma un vēlmi pēc bērna. Pēc Granta teiktā, filmas scenārijs un pagājušogad iznākusī Fīldingas grāmata ir ļoti atšķirīgi. Grāmatā aprakstīta Džounsas dzīve kā atraitnei pusmūžā, audzinot divus mazus bērnus. Savukārt Marks Dārsijs, ko filmās atveidoja aktieris Kolins Fērts, ir miris. Tāpēc arī Hjū Grants izlēmis, ka filmas veidotāji var iztikt bez viņa atveidotā Daniela.

Līdz šim Hjū Grants vislabāk bijis pazīstams tieši ar lomām romantiskajās komēdijās. Viņš norādījis, ka šis žanrs viņu interesēs arī turpmāk un viņš nevēlas uzņemties lomas pazīstamās spraiga sižeta filmās, piemēram, Džeimsa Bonda sērijā, jo uzskata tās par pārāk garlaicīgām.

0 Komentāru