Hjū Grants atgriežas romantiķa ampluā

0 Komentāru
Hjū Grants atgriežas romantiķa ampluā
Kadrs no filmas Pārrakstīt. Publicitātes foto

Britu filmu zvaigzne – aktieris Hjū Grants – atgriezies uz lielajiem ekrāniem sev ierastajā romantiskās komēdijas žanrā. Aktieris skatāms filmā “Pārrakstīt” (“The Rewrite”), kas šonedēļ piedzīvojusi pirmizrādi Londonā.

Pēc animācijas filmas “Pirāti” ierunāšanas un vairākām lomām zinātniskās fantastikas drāmā “Mākoņu atlants”, jaunākajā filmā Grants atgriežas sev labāk zināmajā romantiskās komēdijas žanrā. 54 gadus vecais aktieris filmā sadarbojas ar amerikāņu režisoru Marku Lorensu, ar ko kopā strādājis filmu “Divas nedēļas, lai iemīlētos” un “Mūzika un vārdi” uzņemšanas laukumos.

Filmā “Pārrakstīt” Grants atveido bijušo Holivudas scenāriju autoru, kurš ir izšķīries, bankrotējis un tuvojas 50 gadu atzīmei bez jebkādas daudzsološas nākotnes perspektīvas. Neskatoties uz sākotnējo pretestību, viņš pieņem savas aģentes piedāvājumu un kādā mazpilsētā augstskolas studentiem sāk pasniegt drāmas nodarbības. Iesākumā viņš šim darbam nepievērš lielu nozīmi, taču viss mainās, kad pie viņa sāk mācīties vientuļa jaunā māmiņa.

Galveno sieviešu lomu filmā atveido Marisa Tomeja.

0 Komentāru