Hipstokrātija gada dzimšanas dienā izdod EP XII

1 komentārs
Hipstokrātija gada dzimšanas dienā izdod EP XII
Publicitātes foto

Pašmāju elektropopa apvienība Hipstokrātija, svinot pastāvēšanas un debijas singla Starp citiem pirmo gadadienu, digitāli laiž klajā otro studijas mazalbumu XII, informē dalībnieks un menedžeris Mārtiņš Strautiņš. 

Grupa ar debijas singlu savus interesentus un radio staciju klausītājus pirmo reizi sasniedza pērnā gada novembra beigās.

”Ir aizritējis gads, kopš klajā laidām pirmo singlu, kurš patiešām veiksmīgi iekaroja vietējo klausītāju sirdis. Sākot ar pašmāju radio staciju topu virsotnēm, beidzot ar singla iekļaušanu leģendārajā Dambja veidotajā neatkarīgās mūzikas izlasē Odekolons”, stāsta grupas dalībnieki Mārtiņš Strautiņš un Kristaps Zirnis.

Jaunajā mazalbumā XII, kas romiešu numeroloģijā atšifrējams kā divpadsmit mēneši kopš grupas pastāvēšanas, klausāmas trīs kompozīcijas – aktuālais singls Atspulgi, kas plašākai publikai tika prezentēts pirms pāris nedēļām, kā arī divas pavisam jaunas kompozīcijas – Rīts un Mercury.

Grupas Hipstokrātija debijas uzstāšanās norisināsies 5. decembrī klubā Nabaklab radio Naba 12 gadu dzimšanas dienas svinību ietvaros, kur apvienība skatuvi dalīs kopā ar pašmāju veterāniem Baložu pilni pagalmi, kā arī duetu Čipsis un dullais, kuru priekšnesumu paspilgtinās Big Band.

1 komentārs