Hans Solo jaunībā, Lūks Skaivokers un Zvaigžņu karu svinības Londonā

Pievienot komentāru
Hans Solo jaunībā, Lūks Skaivokers un Zvaigžņu karu svinības Londonā
Skaties.lv

Vērienīgajā Star Wars Celebration Europe pasākumā Londonā prezentēta jaunākā Zvaigžņu karu sērijas filma Rouge One un nosaukts aktieris, kurš spēlēs leģendāro Hanu Solo jaunībā.

Pagājušās nedēļas nogalē Londonā notikušā vērienīgā Star Wars Celebration Europe pasākumā ekskluzīvam filmas kvēlāko fanu lokam tika prezentēta Zvaigžņu karu jaunākā filma Rouge One, kura uz ekrāniem nonāks šā gada beigās. Bet nākamā gada sākumā režisori Fils Lords un Kriss Millers sāks darbu pie šai filmu sērijai radniecīgas kinolentes uzņemšanas, kas vēstīs par Hana Solo jaunības dienām un notikumiem pirms 1977. gada filmas Star Wars: A New Hope.

Līdz šim Hana Solo lomu Zvaigžņu karu filmās spēlējis Harisons Fords, bet topošajā filmā šo leģendāro varoni jaunībā atveidos Aldens Ērenreihs, kuru šai lomai filmas veidotāji izraudzījās pēc apmēram 3000 aktieru izvērtēšanas, kas ilga pusgadu.

Baumas par to, ka tieši Ērenreihs būs jaunais Hans Solo, izskanēja jau pirms vairākiem mēnešiem un nu tās apstiprinātas Londonā notikušā Star Wars Celebration Europe pasākumā, kurā piedalījās arī pats aktieris.

Aldens Ērenreihs

Tikmēr Star Wars Celebration Europe fanu pasākumu aizvadītajā nedēļas nogalē apmeklēja tūkstošiem cilvēku. Drūzmējoties garās rindās jau no sešiem rītā, Zvaigžņu karu filmu dedzīgākie sekotāji trīs dienu garumā varēja apmeklēt dažādas izstādes, pasākumus, filmu demonstrācijas un prezentācijas, tostarp arī ekskluzīvu jaunākās filmas Rouge One prezentāciju, kuras laikā par filmas tapšanu un tās varoņiem stāstīja gan filmas veidotāji, gan galveno lomu atveidotāji.

Skaties.lv

Skaties.lv

Kas gan būtu Zvaigžņu karu fanu pasākums bez iespējas satikt savus iemīļotos varoņus? Viens no spilgtākajiem Star Wars Celebration Europe notikumiem bija tikšanās ar Lūka Skaivokera (Luke Skywalker) lomas atveidotāju Marku Hamilu (Mark Hamill). Aptuveni četrus tūkstošus cilvēku, kuri bija sapulcējušies auditorijā, lai skatītu savu elku vaigā, Hamils uzrunāja kā labus draugus, atbildot uz  visdažādākajiem fanu jautājumiem un daloties ar interesantiem stāstiem par filmas sēriju uzņemšanu.

Un, protams, īsteni Zvaigžņu karu fani un sekotāji Star Wars Celebration Europe pasākumam bija nopietni gatavojušies. Izstāžu centra ExCel zālēs un alejās varēja sastapt dažāda vecuma un izmēra džedajus, situs, princeses Leias, Lūkus Skaivokerus, Dārtus Veiderus, Džabas un veselu plejādi citu tēlu un kosmisku būtņu, kas Londonā bija ieradušies no tālu tālās galaktikas.

Zvaigžņu karu tēlu parāde