GusGus iesildīs DAS isT un Beissoul&Einius

Komentāri
GusGus iesildīs DAS isT un Beissoul&Einius
GusGus. Publicitātes foto

15. novembrī sava jaunākā albuma Mexico veicināšanas tūres ietvaros koncertzālē Palladium uzstāsies Islandes inteliģentās elektronikas pārstāvji GusGus. Koncertu ievadīs latviešu duets Das isT un lietuviešu duets Beissoul&Einius, informē L Tips Agency pārstāve Maija Tomkalne.

Duetā DAS isT apvienojušies Artis Rozītis (taustiņi/programmēšana) un Gatis Lagzdenieks (elektroniskās bungas). Mūziķi pazīstami pēc darbošanās rokmūzikas žanrā (R.A.P. un Mr.Rally), bet kopš 2012. gada pavasara apliecinājuši sevi elektroniskās mūzikas sfērā, piedaloties dažādos pasākumos un uzstājoties naktsklubos.

Spēlējot galvenokārt instrumentālo mūziku, DAS isT veiksmīgi sadarbojušies arī ar vairākiem zināmiem latviešu vokālistiem, tostarp Igo (Es satikšu Tevi, Esmu mājās un Pilsētas zīmes) un Andri Kiviču (Tālu prom). Dueta uzstādījums – eksperimenti ar dažādām skaņas sintēzēm, bez piesaistes konkrētiem elektroniskās mūzikas žanriem.

Duets Beissoul&Einius jau paguvis iegūt atpazīstamību Lietuvas elektroniskās mūzikas cienītāju vidū. Par Beissoul (bass soul jeb basa dvēsele) kāds mūzikas kritiķis sajūsminājies: ”Aizveriet acis un jums liksies, ka to, ko jūs dzirdat, izpilda kāds melnādains soulmūzikas dziedātājs.” ”Tas nav nekāds apmāns vai triks, tā vienkārši skan mana balss,” parasti atbildot Beissoul. Dziedātājam ir ne tikai izcilas vokālas dotības, bet arī skatuves kustības, ko savulaik apguvis pantomīmā. Viņš ir arī liels modes un dizaina piekritējs, un viņa skatuves stils tiek rūpīgi pārdomāts. ”Labāk, lai izskatos pavisam smieklīgi, nevis pagalam garlaicīgi,” komentē Beissoul. Visas savas dziesmas Beissoul ietērpj skaistos vizuālos mūzikas klipos, kuru autori ir paši mākslinieki.

Kopā ar savu ilggadējo sabiedroto – elektroniskās mūzikas meistaru Einius – šā gada pavasarī iznācis arī debijas albums Laikas Paikas (Muļķīgais laiks), kurš ieguva Lietuvas mūzikas balvu М.А.М.А. nominācijā Labākais elektroniskais mākslinieks.

Beissoul & Einius ir sadarbojušies arī ar latviešu producentiem Tommy U & Tob Luii, kā rezultātā ir tapis remikss un videoklips dziesmai SuMMeRRain.

Pēdējās biļetes vēl pieejamas visā Biļešu serviss tīklā un bilesuserviss.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl