Guntis Veits TV šovos vairs nepiedalās, jo tur nemaksā

3 komentāri
Guntis Veits TV šovos vairs nepiedalās, jo tur nemaksā
TV3 publicitātes foto

Kopš iepriekšējās reizes, kad grupas “Credo” solists Guntis Veits startēja kādā no tautas iemīļotajiem TV šoviem, pagājuši trīs gadi. Viens no viņa iznācieniem pat nokļuva nacionālā mēroga hita statusā. Tagad mūziķis atklāj, ka nav plānojis atgriezties TV šovu lauciņā. Kādēļ tā?

Iepriekšējo desmit gadu laikā Guntis Veits ar savu mūziķa talantu, sulīgo humoru un skatuves harismu itin bieži svētdienu vakaros priecēja TV šovu fanus.

Viens no Veita pamanāmākajiem iznācieniem TV kameru un simtiem tūkstošu auditorijas priekšā bija TV3 šova ”Izklausies redzēts” pirmās sezonas finālā, kad viņš atveidoja dziedātāju Olgu Rajecku dziesmā ”Saule riet”. Lai gan Veits slavenību ”popielā” uzstājās viesmākslinieka statusā, tieši viņa priekšnesums izpelnījās skaļākās ovācijas un video kļuva par nacionālā mēroga sensāciju.

2013. gadā mūžam jaunais liepājnieks Veits sadziedāšanās šova ”Koru kari” trešajā sezonā vadīja vēju pilsētas Liepājas ”Sudraba viļņu kori”.

Savukārt pirms desmit gadiem mūziķis kopā ar aktrisi Annu Šteinu piedalījās šovā ”Dziedi ar zvaigzni”.

Foto: Veita panākumi TV šovos

”Credo” līderis neslēpj, ka viņam ir piedāvāts atgriezties zilajos ekrānos, taču viņa plānos tas neietilpst.

”Es neplānoju, cenšos atturēties no tāda veida piedāvājumiem. Ir piedāvāts, bet kaut kā negribas. Piemēram, ”Izklausies redzēts” aizņem ļoti daudz laika. Viena lieta, ka par to nemaksā, pie mums jau nemaksā ne par ko. Otra lieta, ka tas aizņem ļoti daudz laika,” intervijā TV6 jūnija meitenei Elenai Kalickai atzina Veits.

Mūziķis sava talanta cienītājiem negrib likt vilties, kvalitatīva priekšnesuma vietā piedāvājot paviršu halrūtu.

”Protams, var piedalīties, bet tam rūpīgi negatavoties, tikai ielīst televīzijā un parādīt savu seju. Bet es uzskatu – ja tu piedalies, tad tev ir jāgatavojas un, lai sagatavotos, ir neieciešams laiks.

Man nav tik daudz laika, lai es varētu sevi veltīt lietām, kuras es pēc šova vienkārši paņemšu un nolikšu malā,” atklāts ir mūziķis.

Vairāk par copi, ceļošanu un sievietēm lasi intervijā ar mūziķi!

Foto: Elena un Guntis Veits intervijā

Foto: Guntis Veits – “Credo” solists

3 komentāri