Gulbenes hiphoperis JauNāēRa izdevis pirmo videoklipu

9 komentāri

Jaunā hiphopa zvaigzne no Gulbenes – JauNāēRa – savus fanus iepriecinājis ar jaunu skaņdarbu “Pazemes acis”. Turklāt šis ir mūziķa pirmais videoklips.

”Viena dienā noguris pēc darba ierados mājās vienkārši iesēdos savā pupu maisā un klusumā sakopoju domas. Tagad viss ir kļuvis tik ļoti atkarīgs no interneta, televizoriem, klubiem. Brīžiem šķiet, ka, ja tu nedosies tusēties uz klubu, uz tevi skatīsies pavisam citādāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunieši mēģina izrādīties, kā vien spēj: aiz katra stūra kādā dūmu mutulī slēpjas kāds, kas aizraujas ar dzeršanu, pīpēšanu, ballēšanos un internetā sēdēšanu, un tai pat laikā ar citu pazemošanu. Ir taču iespēja iet ārā darīt daudz ko labāku!” portālam Skaties.lv klāsta JauNāēRa, īstajā vārdā Dāvis Danisevičs, kurš jau kādu laiku dzīvo un strādā Lesterā, Apvienotajā Karalistē, taču nav atmetis domu par atgriešanos Latvijā.

Foto: Dāvis jeb JauNāēRa

Pēc Dāvja domām, cilvēki tik daudz iespaidojas no citu teiktā, ka savā dziesmā viņš vēlējies pateikt: ”Ja tu dzīvē ļoti iespaidosies no tā, ko saka citi, tu nekļūsi labāks, tu pazaudē savu laiku, klausoties negatīvismā, un kā dēļ? Citu dēļ? Tu nekad dzīvē nespēsi paskaidrot, kas ir labi un kas ir slikti, jo katrs cilvēks to visu uztver citādāk.”

”Mani nesatrauc, ko citi par mani domā, jo dzīve, ko mēs dzīvojam, ir tikai viena. Tā ir katra paša izvēle, kā viņš to nodzīvo. Es daru to, ko vēlos.

Ļoti daudz cilvēki mūs vēro, tieši tāpēc dziesmas nosaukums ir ”Pazemes acis”. Tu pats nezini, kas un no kurienes uz tevi skatās. Cits vēro, ko tu dari, cits – ko tu jau esi izdarījis, un citiem interesēs, ko tu plāno darīt. Es esmu cilvēks, kurš nebaidās no tā, ko par mani domā. Tāpēc es rakstu šādas dziesmas,” stāsta mūziķis.

Gulbenes slavenākais hiphoperis rebrendingojas par JauNāēRa un izdod jaunu hitu

Dziesma ir tiešs veltījums tiem, kuriem patīk runāt. Dāvis rēķinās, ka dziesmai tiks veltīta kritika, bet viņu tas nebiedējot.

”Par to stilu, kā es tur skaitu, vai deju soļi. Tie man šķiet netradicionāli un ļoti piesaistoši, esmu nedaudz aizņēmies no amerikāņu hiphopa censoņiem. Latvijas hiphops savā veidā daudziem asociējas ar 2000. gadu, kad tas tikko parādījās. Un nav tā, ka pie tā arī jāpieturas. Mēs kopā ar ”Ugunskultu” vēlamies paradīt, ka ir 21. gs un viss ir citādāk, un pieejam visam netradicionāli. Kā pirmais netradicionālais hits bija ”Dzīves trepes”. Kritika bija, bet cilvēki klausās un viņiem patīk.

Lai cilvēki izbauda arī ”Pazemes acis”! Ja kādam patiks, tas mani tikai priecēs,” tā mūziķis.

Video tapis sadarbībā ar operatoru Reini, bet dziesmas miksu veidojies Kayfmusic.

Video: repera JauNāēRa pirmais mūzikas klips

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl