Grupas Nonono koncertu Tallinā iesildīs Rick Feds Society

0 Komentāru
Grupas Nonono koncertu Tallinā iesildīs Rick Feds Society
Grupa Nonono uzstājas uzstājas festivālā Positivus. Foto: Artis Leinišs, LETA

6. novembrī Igaunijas galvaspilsētā koncertēs zviedru grupa Nonono, un par koncerta iesildītājiem izraudzīts latviešu mūzikas projekts Rick Feds Society, piedaloties solistēm Aminatai Savadogo, Leilai Alijevai, Annijai Putniņai un Agnesei Rakovskai no grupas Triānas Parks.

Latviešu mūziķi uz Tallinu dosies kopā ar apmeklētājiem no Rīgas Fanu reisā, informē Magic Factory of Idea Branding pārstāvis Aivars Līpenītis.

Zviedru grupa Nonono šovasar viesojās Latvijā, uzstājoties Positivus festivālā, bet Eiropas koncertturnejas laikā šoruden sniegs uzstāšanos Tallinā. Grupa koncertā izpildīs savu hitu Pumpin Blood un citus populārus skaņdarbus, kā arī tikko klausītājiem nodoto kompozīciju One Wish. Zviedru popmūzikas projektu veido producenti Astma un Rocwell, kas piedalījies mūzikas tapšanā tādiem māksliniekiem kā Icona Pop, Benny Banks un citiem, kā arī vokāliste Stina Wäppling. Trio koncertos pievienojas instrumentālisti, sniedzot pilnvērtīgu un kvalitatīvu uzstāšanos.

Par koncerta iesildošo daļu gādās latviešu projekts Rick Feds Society, kur multiinstrumentālistam Rihardam Fedotovam šoreiz uz skatuves pievienosies mūziķi Jānis Ruņģis, Rūdolfs Macats, Mr. Myster, Kaspars Ansons, kā arī vokālistes Agnese Rakovska, Leila Alijeva, Annija Putniņa un Aminata Savadogo. Rick Feds Society pēdējā laikā aktīvi sniedz uzstāšanās Latvijā, un projekts vairākkārt ticis aicināts atklāt populāru ārvalstu mākslinieku uzstāšanās Rīgā un citur.

0 Komentāru