Grupa Sigma izdod jaunu dziesmu un gatavojas koncertam

Komentāri
Grupa Sigma izdod jaunu dziesmu un gatavojas koncertam
Foto: Kristaps Kalns

Grupas Sigma laiž klajā otro singlu ar nosaukumu Sazaroto taku dārzs no gaidāmā debijas albuma, kuram dots tāds pat nosaukums, uz aicina uz koncertu 11. martā Zirgu ielas koncertzālē, informē mūziķu pārstāve Dita Ābola.

Gaidāmajā albumā tiks iekļautas 13 dziesmas, kas tapušas laikā kopš grupas dibināšanas 2005. gadā. Dziesmu mūzikas autori ir grupas mūziķi, vārdus lielākajai daļai albumā iekļauto dziesmu sarakstījis Jānis Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas albumā dzirdamās dziesmas, kuras reti skanējušas pēdējās grupas uzstāšanās reizēs, būs iespējams dzirdēt 11. marta koncertā Zirgu ielas koncertzālē. Līdztekus albumā iekļautajām dziesmām grupas mūziķi – vokālists un taustiņinstrumentālists Jānis Ozoliņš, basģitārists un taustiņinstrumentālists Kaspars Lastovskis un sitaminstrumentālists Uģis Eihvalds – sola gan Dzejkoncertā izskanējušās dziesmas, gan vairākus ar latviešu dzejnieku vārdiem tapušu dziesmu pirmatskaņojumus, gan arī teātrim komponēto mūziku.

Koncerta skatuves iekārtojumu veidos viena no savdabīgākajām mūsdienu latviešu māksliniecēm Laura Feldberga sadarbībā ar gaismu mākslinieku Jāni Sniķeru, kurš piedalījies izrāžu veidošanā Nacionālajā teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, kā arī Dirty Deal Teatro un Ģertrūdes ielās teātrī.

Grupa piedāvā iespēju iegādāties gan vienkāršas ieejas biļetes uz koncertu, gan arī īpaši izdevīgas biļetes, kuru cenā ietilpst arī albuma Sazaroto taku dārzs iegāde. Albumu apmeklētāji saņems pie koncerta ieejas, uzrādot biļeti. Koncertam tuvojoties, biļetes kļūs dārgākas.

Ieeja koncertzālē no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00. Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl