Grupa Ryga un aktrise Ieva Segliņa nebaidās izskatīties smieklīgi

Pievienot komentāru
Grupa Ryga un aktrise Ieva Segliņa nebaidās izskatīties smieklīgi
Publicitātes foto

Grupa Ryga klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu Guli tu. Tā tapusi sadarbībā ar Dailes teātra aktrisi Ievu Segliņu, un dziesmai radīts arī košs videoklips.

Grupas Ryga līderis Mārcis Judzis pēdējā laikā ir bijis cieši saistīts ar teātra vidi, rakstot mūziku un ar grupu piedaloties Dailes teātra izrādē Izraidītie, kā rezultātā 2014. gadā tapa dziesma Mani vēl, kuras ierakstā piedalījās Dailes teātra aktrise Ērika Eglija.

Tā kā Mārcis Judzis arī visu šo laiku ir turpinājis sadarbību ar teātri, gluži loģiski, ka tapusi vēl viena dziesma, kuras ierakstā šoreiz piedalās aktrise Ieva Segliņa. Dziesmas Guli tu mūzikas un teksta autors ir pats Mārcis, un dziesmas pirmsākumi meklējami četrus gadus senā vēsturē.

Šī ir otrā Mārča Judža paša sacerētā dziesma. ”Šī dziesma tika rakstīta kādai īpaši krāsainai un sapņainai ainai izrādei Izraidītie. Man šķita, ka ziemas saulgriežu tuvums ir īstais brīdis, kad šo dziesmu publicēt. Šī nav īsti Ziemassvētku dziesma, šis ir mīlestības stāsts, kuram šis ir atbilstošs laiks,” stāsta Judzis un, izmantojot izdevību, visiem grupas Rypa faniem novēl priecīgus Ziemassvētkus.

Pēc aktrises Ievas Segliņas domām, dziesma Guli tu ļaus katram sajust to, ko visvairāk gribēsies, bet der atcerēties, ka mēs varam būt ļoti dažādi, dīvaini vai pat smieklīgi, galvenais ir stipri mīlēt… ”Tad arī kopīgi nogulēti Ziemassvētki var būt īpaši, priecīgi un balti. Man ir bijis tas gods būt blakus brīdī, kad grupa Ryga piedzima un sāka veidoties par kaut ko radošu, enerģijas pilnu un atšķirīgu no visiem. Tas notika, iestudējot Dailes teātra izrādi Izraidītie. Arī dziesma Guli tu ir no izrādes, kas padara šo sadarbību vēl svarīgāku un īpašāku man,” atklāj Segliņa.

Dziesmas videoklipa režisore ir Laura Rožkalne-Ozola, kura lieliski saprata šīs dziesmas vēstījumu. Komanda saldies Dailes teātrim par atvēlētajām telpām un gaismu māksliniekam Kasparam Hercmanim. Bet viskrāsainākie paldies grima māksliniecei Gintai Puiselei un ”pūku dāmai” Ingai Dzintarei.

Video