Grupa Momend kaverē Pērkona Mēs pārtiekam viens no otra

Komentāri

Publiskota jau trešā dziesma no albuma Pērkons Tribute. Savu versiju par leģendārās rokgrupas dziesmu radījusi grupa Momend, informē kompānijas Bite Latvija pārstāve Anete Jansone.

Grupas Momend versija dziesmai Mēs pārtiekam viens no otra ir trešā dziesma no albuma Pērkons Tribute, kas ekskluzīvi pieejams mūzikas servisā Deezer – http://bit.ly/PerkonsTribute, kur būs apkopotas dažādu Latvijas mūziķu versijas par leģendārās rokgrupas Pērkons dziesmām.

Kā pirmais izaicinājumu nospēlēt savu versiju par grupas Pērkons mūziku pieņēma Kārlis Kazāks ar dziesmu Neatvadīsimies. Kā nākamos Kārlis izaicināja Rīgas Modes, kas radīja atraktīvu versiju Pērkona hitam Kamēr es tevi mīlēju. Savukārt grupa Rīgas Modes muzikālā izaicinājuma stafeti tālāk nodeva grupām Foo Fighters un Momend. Kamēr Foo Fighters versiju par Pērkonu vēl gaidām, Momend izpildīto kaverversiju iespējams dzirdēt jau tagad.

Momend stafeti tālāk nodevuši duetam Čipsis un Dullais.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl