Grupa “Jumprava” izsludina četrus papildkoncertus

Komentāri
Grupa “Jumprava” izsludina četrus papildkoncertus
Publicitātes foto

3. oktobrī ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa “Jumprava” uzsāks savu 30 gadu jubilejas koncerttūri. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, grupa viesosies vēl trīs pilsētās un 14. novembrī izsludina papildkoncertu koncertzālē “Palladium”.

Papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī, grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī – tūri noslēgs Ventspils Teātra namā ”Jūras Vārti”. Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa Jumprava viesosies 10 Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē Palladium, informē koncerttūres rīkotāji.

Koncertos varēs baudīt ne tikai Jumpravas labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma ”Laiks runā”.

”Esam kādu laiku klusējuši, bet tagad atkal ir sajūta, ka mums ir ko teikt un mūziķim tas vislabāk padodas caur dziesmām,” stāsta Aigars Grauba. Jaunajā albumā ”Laiks runā”, ko grupa prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras “Jumprava” 80. – 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Dziesmas tikušas piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

Grupa Jumprava popularitāti un publikas mīlestību iekaroja 80. gadu beigās. Lielākie hiti: ”Ziemeļmeita”, ”Tālu aizgāja”, ”Mākonis”, ”Peldētājs”, ”Prom no pilsētas”, ”Vēlreiz”, ”Nedaudz par viņu”, kā arī dziesma ”Par rozēm”, kas ir viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem un joprojām nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Biļetes uz koncertime nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl