Komentāri

Grupa Instrumenti laidusi klajā jaunu dziesmu Mēs tiksimies gaisā un tās video versiju, kā arī izziņojusi koncertsēriju Latvijas pilsētās, informē mūziķu pārstāve Līva Pētersone.

Mēs tiksimies gaisā ir dziesma no grupas gaidāmā albuma, kas tiks izdots 2. decembrī.

Trīs koncertsērijas pasākumi norisināsies Rīgas Domā. Tā neatkārtojamās akustikas skanējums ļaus grupai izvērsties pavisam īpatnējā un nepieradinātā formā, akcentē L. Pētersone. Instrumenti koncertēs arī Ventspilī, Cēsīs un Rēzeknē.

Koncertsērija Mēs tiksimies gaisā balstīta decembra sākumā gaidāmajā albumā, pie kura grupa šobrīd strādā Gruzijā. Tā būs atgriešanās pie grupas Instrumenti saknēm – grupas mūziķu pirmās talanta izpausmes meklējamas mūsdienu akadēmiskajā mūzikā.

Ventspilī teātra namā Jūras vārti grupa Instrumenti koncertēs 11. decembrī. Rīgas Domā koncerti paredzēti 15., 16. un 17. decembrī. 19. decembrī grupa dosies uz Cēsīm, lai uzstātos Vidzemes koncertzālē, bet 26. decembrī koncerts gaidāms Latgales vēstniecībā Gors Rēzeknē.

Biļetes tirdzniecībā nonāks 24. oktobrī plkst. 10.00 Biļešu servisa kasēs, kā arī internetā bilesuserviss.lv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl