Grupa Indygo koncertēs Grīziņkalna Koka Rīgā

0 Komentāru
Grupa Indygo koncertēs Grīziņkalna Koka Rīgā
Foto: facebook.com/indygoband

Šovakar koka ēku renovācijas centrā Koka Rīga pusakustisku koncertu sniegs progresīvā roka grupa Indygo, informē mūziķu pārstāve Ilze Tormane.

Koncertā skanēs dziesmas no līdz šim izdotajiem albumiem jaunās versijās, kuru aranžijās piedalīsies vairāki grupas draugi viesmākslinieki – gan instrumentālisti, gan vokālisti.

Uzstāšanās iecerēta ne vien kā mūziķu mīlestības izrādīšana 1990. gadu Sietlas skatuves saliedētībai un leģendārajiem pieklusinātajiem koncertiem, bet arī kā ilgi lolotā aranžiju platforma, lai vienotā skanējumā spēlētu krasi atšķirīgās kompozīcijas no Indygo pirmsākumiem, vēlākā progresīvā roka virziena atrašanas posma un ļoti dinamiskajām vēsmām no topošā albuma.

“Dziesmas, ko esam radījuši kopš 2002. gada, ir likumsakarīgi atšķirīgas – tāpat kā mūsu pašu dzīves posmi šajos padsmit gados. Patlaban čakli strādājam pie jaunā albuma materiāla, ko izdosim jau 2015. gadā – pirmā ieraksta, kas būs tikai latviešu valodā. Tālab savā ziņā vēlamies noslēgt rēķinus ar pagātni – ļoti, ļoti īpašā koncertā nospēlēt un iemūžināt dziesmas no visiem grupas periodiem – kompozīcijas, no kurām dažas koncertos nespēlējam jau gadiem un, iespējams, nekad arī vairs nespēlēsim. Ar skauta godavārdu varu apsolīt, ka būs dzirdamas arī kādas kompozīcijas no topošā ieraksta, kura mugurkaula demo jau ir tapis grupas radošajās sesijās. Savienosim pagātni ar tagadni un nākotni – Indygo Unplugged,” stāsta grupas ģitārists Jānis Volkinšteins.

Koncerts apzināti tiek rīkots centrā Koka Rīga” jo tā vēsturiskā estētika un viegli svinīgā akustika atbilst koncerta formātam un grupas šā brīža statusam – abas vienības ir piedzīvojušas vairākas “pārbūves”, abas iemantojušas zināmu atpazīstamību sabiedrībā un šobrīd piedāvā sevi jaunā kvalitātē.

Grupā Indygo apvienojušies vokālists Mārtiņš Vaters, ģitārists Volkinšteins, basģitārists Mārtiņš Leja un bundzinieks Miks Riekstiņš. Līdz šim grupa izdevusi trīs ierakstus – debijas albumu Indygo 2005. gadā, piecu dziesmu ierakstu Under Construction EP 2007. gadā un nesenāko albumu Decoy, kas klajā nāca pērn.

Koncerta sākums plkst. 20.00. Uz to pārdošanā pieejamas tikai 100 biļetes. Tās var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 Komentāru