Grupa Astra The 22’s izdod savu romantiskāko dziesmu

0 Komentāru
Grupa Astra The 22’s izdod savu romantiskāko dziesmu
Foto: facebook.com/astrathe22s

Latviešu dziedātājas un dziesmu autores Kerijas Kalējas un amerikāņu ģitārista, dziedātāja un dziesmu autora Ērika Džeika (Eric Jayk) projekts Astra The 22’s klausītāju vērtējumam nodod dziesmu Winter Love no debijas EP, informē izdevniecībā MicRec.

Projekta Astra The 22’s pirmais minialbums Blue Venom tika izdots pērnā gada 4. septembrī. Kopš tā laika grupa uzstājusies vienā no Ņujorkas prestižākajām koncertu vietām Webster Hall, kur 10. decembrī notika Astra The 22’s EP Amerikas prezentācijas koncerts. Nu abi projekta dalībnieki atkal ir Latvijā un jau snieguši atkārtotu koncertu Latvijas 1. Rokkafejnīcā, skatuvi dalot ar grupu Bloody Heels.

Dziesmas Winter Love mūzikas autori ir abi grupas dalībnieki, sadarbojoties ar producentu Kailu Kelso, bet dziesmas teksts ir Kerijas Kalējas pārziņā.

”Šī dziesma ir mana ziemas mīlestības himna. Stāsts ir par mūžīgo mīlestību, kas ir viena un uz visiem laikiem. Dziesmai ir universāls vēstījums, kas domāts ikvienam,” stāsta Kerija Kalēja, cerot, ka ”jauni pārīši to iekļaus savu mīļāko dziesmu sarakstos”.

Ēriks Džeiks skaņdarbu raksturo kā ”episka balādi, kas stāsta patiesību par īstas mīlestības nemirstību”.
”Šī ir viena no visu laiku skaistākajām un romantiskākajām mīlestības dziesmām, kuru jebkad esam izdevuši,” uzsver izdevniecības MicRec vadītājs Guntars Račs. ”Maģiska un suģestējoša. Iespējams, viena no visu laiku labākajām poproka dziesmām, kuras līdzautore ir latviete. Ja man jautātu, kuru no Latvijā pēdējā laika izdotajām dziesmām būtu jāpiesaka Grammy balvai, es ne mirkli nešaubītos,” norāda G. Račs.

Dziesmu Winter Love ierakstīja un miksēja Kails Kelso (Kyle Kelso), kurš producējis dziesmas ierakstu kompānijām Motown Records, Atlantic, Mercury un Hollywood Records u.c. Dziesmas skaņas gala apstrādi veicis viens no pasaules labākajiem skaņu inženieriem Hūvijs Veinbergs (Howie Weinberg).

Grupas EP Blue Venom pieejams visās populārākajās pasaules mūzikas lejupielādes un tiešsaistes platformās.

0 Komentāru