Komentāri
“Gribot negribot terora aktus sāku uztvert kā normu!” Liene Greifāne par noskaņojumu Krievijā pēc traģēdijas metro
Privātais arhīvs

Pirmdienas vakarā visu pasauli pāršalca ziņa par sprādzienu Sanktpēterburgas metro, kurā gāja bojā 14 cilvēku, bet ievainoti tika vēl vairāki desmiti. Skaties.lv sazinājās ar dziedātāju Lieni Greifāni, kura savu ikdienu aizvada Maskavā, lai noskaidrotu, kāds Krievijā noskaņojums.

“Zini, es tev teikšu tā – pieķeru sevi pie idiotiskas domas, ka tas vairs nešķiet nekas vājprātīgs vai negaidīts,” sarunā ar Skaties.lv pārdomās dalās dziedātāja, “Pēdējo divu gadu laikā pasaulē daudzi jūk prātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un nu jau tik daudz valstīs un pilsētās notiek terora akti, ka tu sāc to gribot negribot uztvert par normu, lai arī patiesībā tas tak ir pilnīgs ārprāts.”

Lieni, kura pašlaik mācās Maskavā, vairāk šausminājis notikums februārī, kad islāma izcelsmes auklīte četrgadīgai meitenītei nogrieza galvu, ķermeni sadedzināja un ar galvu staigāja pa pilsētu un draudēja uzspridzināties (toreiz izrādījās, ka viņai spridzekļa nemaz nebija).

“Tas manas asinis tik pamatīgi uzjundīja, ka domās viņu pašu sagriezu mazos gabaliņos un izbaroju suņiem,” no savām emocijām nekautrējas Liene.

“Taču Sanktpēterburgas gadījums manī neizsauca tik personīgas sajūtas, varbūt tāpēc, ka neesmu redzējusi sižetu, jo neskatos ziņas, bet nu Dievs visu redz un katrs saņems pēc nopelniem,” pārliecināta ir dziedātāja, “Ceru, ka vismaz tie, kuri ir smagi traumēti, atlabs. Tie, kuri jau miruši, tiem diemžēl vairs nekas nevar palīdzēt.”

Tajā pat laikā finansiāli Lienei dzīve Maskavā šķiet spožāka. Lasi te!

Foto: Liene Greifāne cauri laikam

Lasi vēl