Greja piecdesmit nokrāsu galveno varoņu otrās pusītes ir neapmierinātas ar slavu

Komentāri
Greja piecdesmit nokrāsu galveno varoņu otrās pusītes ir neapmierinātas ar slavu
Foto: LETA

Šomēnes gavilēja visi rakstnieces E. L. Džeimsas radītās triloģijas Piecdesmit nokrāsas fani – latviešu valodā iznāca viņas jaunākais romāns Grejs. Savukārt Ziemeļamerikā sākusies gatavošanās filmas Greja piecdesmit nokrāsas turpinājuma veidošanai.

Sievai nepatīk, ka viņai blakus ir “seksa simbols”

Pie tā, ka vēl nav sākusies Tumsa piecdesmit nokrāsās filmēšana, vainīgi esot abi galveno lomu atveidotāji – Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans. Īpaši Kristjena Greja lomas tēlotājs Dornans uzstājis, ka vēloties atpūsties kopā ar ģimeni, tāpēc ātrāk par februāri filmēties nevēlas. Un filmas veidotāji viņa lūgumu akceptējuši, uzzinot par baumām, ka karjeras dēļ draud izjukt aktiera laulība.

Foto: LETA

Foto: LETA

FOTO: fani stāv rindā pēc E.L. Džeimsas jaunākās grāmatas Grejs

Novembrī divi gadi apritēs Dornana un viņa sievas, britu dziedātājas un aktrises Amēlijas Vorneres, meitai Dulsijai. Savu atvasi darba dēļ Džeimijs diemžēl redzot mazāk nekā vēlētos, turklāt viņa sieva neesot priecīga par vīra sekssimbola slavu. Tāpēc Dornans nolēmis vairāk laika veltīt savai ģimenei, lai pierādītu gan savu uzticību, gan spēju pildīt tēva lomu.

Dakotas draugam viņas lomas dēļ – tikai galvassāpes

Līdzīgas problēmas esot arī Dakotai Džonsonei – par filmas uzņemšanas kavēšanos priecīgs esot arī viņas draugs Metjū Hits, kuram doma par mīļotās filmēšanos kailskatos kopā ar izskatīgo Dornanu radot milzīgas galvassāpes.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl