Komentāri

Šī gada kaislīgākā un intriģējošākā filma Greja piecdesmit nokrāsas uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 13. februārī, līdz ar pirmizrādi visā pasaulē, taču divas dienas iepriekš – 11. februārī plkst. 18:30 – tā tiks izrādīta īpašā seansā sērijas Dāmām priekšroka ietvaros.

Romantikas un kaisles piesātinātajā filmā Greja piecdesmit nokrāsas galvenās lomas atveido aktieru pāris – Dakota Džonsone un Džeimijs Dornans.

Filmas pamatā E.L. Džeimsas bestsellers – erotiskais romāns Fifty Shades of Grey.

Filma vēsta par literatūras studenti Anastasiju Stīlu, kura iepazīstas ar pievilcīgo miljardieri Kristjenu Greju. Viņu iepazīšanās drīz pāraug kaislīgā mīlas dēkā, kurā Ana atklāj savas neparastās vēlmes, kā arī Kristjena Greja tumšo noslēpumu, ko viņš rūpīgi slēpj savas ārēji tik nevainojamās dzīves aizsegā.

Erotiskā romāna Greja piecdesmit nokrāsas ekranizācijas autore ir britu režisore Sema Teilore-Džonsone.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl