Greifānes atbilde skauģiem, kuri kritizē viņas un Jūlija Krūmiņa draudzību

24 komentāri
Greifānes atbilde skauģiem, kuri kritizē viņas un Jūlija Krūmiņa draudzību
Facebook.com: Liene Greifāne

Par pēdējā laika vienu no apspriestākajiem tematiem Latvijas šovbiznesā kļuvušas populārās dziedātājas Lienes Greifānes un miljonāra Jūlija Krūmiņa attiecības. Bagātnieks publiski paziņojis, ka finansiāli un ar saviem sakariem atbalstīs Lienes centienus Maskavā, un Liene nu kā Facebook profila titulbildi ievietojusi attēlu, kas liecina, ka viņai ir vienalga, kā to vērtē citi.

“Es un mans Jūlītis,” faniem paziņojusi Liene, Facebook titulbildē ieliekot “selfiju”, kurā pozē kopā ar savu mecenātu.

Mākslinieces fani attēlu jau apbēruši ar “patīk” sirsniņām, apliecinot, ka viņiem vienalga, ko skauģi runā par Lienes un Jūlija draudzību.

Kā kolēģei Olgai Rajeckai, kura publiski par šo atbalstu izteicās visai divdomīgi, jau norādījusi Liene: “Panākumi gan būs jāsasniedz pašai, jo manā vietā Jūlijs nenodziedās un mani neprezentēs.

Laikam tomēr ar to daļu būs jātiek galā pašai. Tu arī vari uzprasīt, lai tevi iepazīstina ar kādu Maskavā, lai vari sevi prezentēt, nevajag mest plinti krūmos.”

TOP komentāri

 • PePe
  +3 +3 0

  PePe

  Ar veča piķi augstākā statusā)))). Nolaidies no mākoņiem! Atradīs tavs vecis jaunāku,pametīs tevi un tad varēsi pa misenēm ložņāt. Pašai savu augsto statusu vajag nopelnīt!
 • PePe
  +2 +2 0

  PePe

  Precēts,jau nav miris. A kas Jūlītim. Ar jaunu meiču pa gultu pavārtīties.....
 • Laine
  +2 +2 0

  Laine

  Man arī skauž, es arī dziedu, bet mani neviens neatbalsta. Lienei jau tāpat daudz iespēju bijušas, lai izsistos - Jaunais vilnis, Fabrika, Eirovīzija. Ja jau nav sanācis, visticamāk nesanāks, atbalstiet labāk jaunos talantus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl