Greifānes tēta veselība pēc piekaušanas stabilizējusies

Pievienot komentāru
Greifānes tēta veselība pēc piekaušanas stabilizējusies
Foto: instagram/lienegreifane

“Paldies visiem par atbalstu manam tētim. Stāvoklis stabils, pārvests uz palātu un tagad tikai jāklausa dakteri un jāveseļojas,” dziedātāja Liene Greifāne otrdienas vakarā rakstīja sociālās saziņas tīklā Facebook.

Lienes Greifānes tēvam Jānim pēc piekaušanas konstatēts smags smadzeņu satricinājums, kas izsauc atmiņas zudumus, kā arī nomoka lieli reiboņi. Tomēr, kā ziņo dziedātāja, tēva veselība sākusi uzlaboties.

“Vīrieši tomēr pret sāpēm tādi mazāk izturīgi. Negribēja ļaut māsiņām iztīrīt aci no asinīm, jo sāpot. Taču mazdēliņa klātbūtnē tomēr negribēja izskatīties vājš un ļāva sev palīdzēt. Tētim ir atmiņas zudumi un smags galvas satricinājums kā arī lieli reiboņi. Staigāt, protams, nedrīkst, ko viņš negribēja klausīt. Gribēja tikt uz tualeti pats, taču ieskrēja ar galvu sienā. Nu neklausa, stūrgalvīgs, taču vismaz prieks, ka lielā krīze no sestdienas uz svētdienu vakar pārvarēta. Paldies jums,” Liene Greifāne vēstīja sociālajos tīklos.

Jau vēstījām, ka Lienes Greifānes ģimene šonedēļ piedzīvoja traģisku notikumu – dziedātājas tēvs Jānis tika piekauts gandrīz līdz nāvei un ar gūtajiem ievainojumiem tika ievietots reanimācijā. Dziedātāja aicinaja aizlūgt par tēva dzīvību un veselību, kā arī atsaukties nozieguma aculiecinieiem.