Komentāri
Greifānes tēta veselība pēc piekaušanas stabilizējusies
Foto: instagram/lienegreifane

“Paldies visiem par atbalstu manam tētim. Stāvoklis stabils, pārvests uz palātu un tagad tikai jāklausa dakteri un jāveseļojas,” dziedātāja Liene Greifāne otrdienas vakarā rakstīja sociālās saziņas tīklā Facebook.

Lienes Greifānes tēvam Jānim pēc piekaušanas konstatēts smags smadzeņu satricinājums, kas izsauc atmiņas zudumus, kā arī nomoka lieli reiboņi. Tomēr, kā ziņo dziedātāja, tēva veselība sākusi uzlaboties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vīrieši tomēr pret sāpēm tādi mazāk izturīgi. Negribēja ļaut māsiņām iztīrīt aci no asinīm, jo sāpot. Taču mazdēliņa klātbūtnē tomēr negribēja izskatīties vājš un ļāva sev palīdzēt. Tētim ir atmiņas zudumi un smags galvas satricinājums kā arī lieli reiboņi. Staigāt, protams, nedrīkst, ko viņš negribēja klausīt. Gribēja tikt uz tualeti pats, taču ieskrēja ar galvu sienā. Nu neklausa, stūrgalvīgs, taču vismaz prieks, ka lielā krīze no sestdienas uz svētdienu vakar pārvarēta. Paldies jums,” Liene Greifāne vēstīja sociālajos tīklos.

Jau vēstījām, ka Lienes Greifānes ģimene šonedēļ piedzīvoja traģisku notikumu – dziedātājas tēvs Jānis tika piekauts gandrīz līdz nāvei un ar gūtajiem ievainojumiem tika ievietots reanimācijā. Dziedātāja aicinaja aizlūgt par tēva dzīvību un veselību, kā arī atsaukties nozieguma aculiecinieiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl