Greifāne iesaistās labdarībā Ukrainas bērnu atbalstam

Komentāri
Greifāne iesaistās labdarībā Ukrainas bērnu atbalstam
Foto: facebook/LieneGreifane

Dziedātāja Liene Greifāne metusies uz vienu roku ar pazīstamo antikvāru Artūru Avotiņu un nodibinājusi bezpeļņas organizāciju Bring The Peace, kuras mērķis ir vākt līdzekļus un humānās preces Ukrainas karā cietušo bērnu atbalstam, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Lienes Greināfes sirds plašumu jau reiz izbaudīja viņas deju partneris Viktors Haritonovs šovā Dejo ar zvaigzni 4, kad šova galveno laimestu – 5000 eiro dziedātāja atdeva Viktoram, lai viņš varētu aizbraukt uz Eiropas un pasaules čempionātiem. Pēc iepazīšanās ar Avotiņu Liene nolēmusi palīdzēt vēl kādam un kopā ar sabiedrībā zināmo antikvāru nodibinājusi organizāciju, kas rūpēsies par Donbasa bērnu centriem, kur šobrīd atrodas vairāk nekā 500 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums abiem rūp Ukrainas kara jautājums. Uz reālu rīcību iedrošināja kopēji paziņas, kas dzīvo kara skartajos reģionos, viņi sūtīja mums vēstules ar lūgumu palīdzēt,” žurnālam Privātā Dzīve klāsta Liene. Abi sapratuši, ka divatā nebūs iespējams situāciju vērts uz labu, turklāt nevienam nav līdzekļu, lai varētu pabarot 500 bērnu, tādēļ likumsakarīga bijusi organizācijas dibināšana. ”Gribas ne tikai runāt, bet arī reāli palīdzēt,” akcentē dziedātāja.

Iecerēts, ka organizācijas ietvaros savākto līdzekļu nogādāšanā Ukrainā piedalīsies arī pati Liene, turklāt par humānās palīdzības nogādāšanu kara skartajā reģionā plānots uzņemt arī dokumentālo filmu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl