Greifāne: esmu maigās erotikas piekritēja

Pievienot komentāru
Greifāne: esmu maigās erotikas piekritēja
Foto: Žurnāls Klubs

Portālam Skaties.lv sadarbībā ar Žurnāls Klubs visu augusta mēnesi norisināsies fotokonkurss Klubu meitene 2015. Kamēr pieteikumu jūra plūst uz mūsu pastkasti, tikmēr atskatīsimies uz tām dāmām, kas pirms tam jau pozējušas žurnālam. Mūziķe Liene Greifāne uzskata, ka katrai vajadzētu vismaz reizi mūžā nobildēties kailai, bet tikai tad, ja viņa pati to vēlas.

TO vajag izdarīt, bet vienu reizi dzīvē

Gan 2010., gan arī 2009. gadā par Greifānes dotumiem varēja priecāties Žurnāls Klubs lasītāji. “Es esmu kautrīga meitene, man vienmēr ir bijuši ierobežojumi, jo visiem nav jāredz pilnīgi visas ķermeņa daļas. Kaut kas jāatstāj arī vīram un man pašai,” nosaka Liene, kura atzīst, ka ir maigās erotikas piekritēja. Ar to varot nodarboties vienu, divas reizes dzīvē, “bet lai ar to nodarbojas fotomodeles, kurām par to maksā naudu.”

FOTO

Kailfotosesija – pašapliecināšanās elements?

“Man visu laiku piedāvā fotogrāfēties, bet es parasti atbildu, ka man nekas jauns nav ielikts un nav, ko rādīt,” smejas Greifāne, kura nenoliedz, ka kailfoto sesija sievietei ir tāds pašapliecināšanās elements. Viņa uzskata, ka jaunība vajag izmēģināt visu, jo šī noteikti būs lieta, ko vecumdienās nenožēlos. “Tieši otrādi, jo kad tad, ja ne jaunībā. Ne visas sievietes 40 un vairāk gados izskatās tik labi, lai rādītos objektīva priekšā.”

Lienei šada veida sesija bija psiholoģisks pārdzīvojums. “Man šķiet, ka vienu reizi to vajag izdarīt, bet tikai tad, ja pašai gribas. Ja negribas, tad noteikti nevajag!” Uz jautājumu, vai viņas pašas bildes mūziķei mājvietā stāv kaut kur goda vietā, meitene atbild noraidoši. “Vienīgais, ko patiešām turu redzamā vietā, ir Kondrašina kalendārs, kur pati arī piedalījos.”