Greifāne: esmu maigās erotikas piekritēja

Komentāri
Greifāne: esmu maigās erotikas piekritēja
Foto: Žurnāls Klubs

Portālam Skaties.lv sadarbībā ar Žurnāls Klubs visu augusta mēnesi norisināsies fotokonkurss Klubu meitene 2015. Kamēr pieteikumu jūra plūst uz mūsu pastkasti, tikmēr atskatīsimies uz tām dāmām, kas pirms tam jau pozējušas žurnālam. Mūziķe Liene Greifāne uzskata, ka katrai vajadzētu vismaz reizi mūžā nobildēties kailai, bet tikai tad, ja viņa pati to vēlas.

TO vajag izdarīt, bet vienu reizi dzīvē

Gan 2010., gan arī 2009. gadā par Greifānes dotumiem varēja priecāties Žurnāls Klubs lasītāji. “Es esmu kautrīga meitene, man vienmēr ir bijuši ierobežojumi, jo visiem nav jāredz pilnīgi visas ķermeņa daļas. Kaut kas jāatstāj arī vīram un man pašai,” nosaka Liene, kura atzīst, ka ir maigās erotikas piekritēja. Ar to varot nodarboties vienu, divas reizes dzīvē, “bet lai ar to nodarbojas fotomodeles, kurām par to maksā naudu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kailfotosesija – pašapliecināšanās elements?

“Man visu laiku piedāvā fotogrāfēties, bet es parasti atbildu, ka man nekas jauns nav ielikts un nav, ko rādīt,” smejas Greifāne, kura nenoliedz, ka kailfoto sesija sievietei ir tāds pašapliecināšanās elements. Viņa uzskata, ka jaunība vajag izmēģināt visu, jo šī noteikti būs lieta, ko vecumdienās nenožēlos. “Tieši otrādi, jo kad tad, ja ne jaunībā. Ne visas sievietes 40 un vairāk gados izskatās tik labi, lai rādītos objektīva priekšā.”

Lienei šada veida sesija bija psiholoģisks pārdzīvojums. “Man šķiet, ka vienu reizi to vajag izdarīt, bet tikai tad, ja pašai gribas. Ja negribas, tad noteikti nevajag!” Uz jautājumu, vai viņas pašas bildes mūziķei mājvietā stāv kaut kur goda vietā, meitene atbild noraidoši. “Vienīgais, ko patiešām turu redzamā vietā, ir Kondrašina kalendārs, kur pati arī piedalījos.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl