Latvieši atkal ieguvuši Grammy nomināciju

Komentāri
Latvieši atkal ieguvuši Grammy nomināciju
Bejonse iepriekšējā Grammy ceremonijā. Foto: AFP/ LETA

Prestižās mūzikas balvas Grammy nominantu sarakstā katrs ar sešām nominācijām var lepoties britu popmūziķis Sems Smits, R&B dziedātāja Bejonse un producents Farels Viljamss, vēstīts Grammy balvas mājaslapā. Pie nominācijas tikuši arī latviešu mūziķi.

Visi trīs izpildītāji sacentīsies gada albuma kategorijā, kurai nominēts S. Smita debijas albums In the Lonely Hour, Bejonses ieraksts Beyonce, F. Viljamsa Girl, kā arī rokmūziķa Beka albums Morning Phase un britu dziedātāja Eda Šīrana ieraksts X.

Starp mūziķiem, kuru vārds lasāms vairāk nekā vienā nominācijā, ir arī Igija Azelia, Beks, Ēriks Čērčs, Jay Z, Miranda Lamberte, SIA, Ašers, Gordons Gudvins un Džeks Vaits.

Grammy kategorijā par labāko klasiskās mūzikas albumu nominēts Gidons Krēmers un Kremerata Baltica par Mečislava Veinberga darbu ieskaņojumu. Izdevniecības ECM New Series izdotajā un Manfreda Eihera producētajā albumā Mieczyslaw Weinberg līdzās G. Krēmera un Kremerata Baltica piedalās arī Giedre Dirvanauskaite, Daniils Grišins un Daniils Trifonovs.

“Šī gada kandidāti atspoguļo mūzikas daudzveidību un talanta diapazonu,” teica ASV Skaņu ierakstu akadēmijas prezidents Nīls Portnovs.

Ar pilnu nominantu sarakstu iespējams iepazīties Grammy mājaslapā.

57. Grammy mūzikas balvas ceremonija notiks nākamā gada 8. februārī Losandželosā.

Grammy balva kopš 1959. gada tiek pasniegtas gramofona balvas izskatā par izciliem sasniegumiem mūzikas ierakstu industrijā. Tās pasniedz ASV Nacionālā Ierakstu mākslas un Zinātnes Akadēmija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl