Grammy ceremonijā uzstāsies Madonna un AC/DC

0 Komentāru
Grammy ceremonijā uzstāsies Madonna un AC/DC
Foto: AP/ Scanpix

Gaidāmajā Grammy mūzikas balvu ceremonijā 8. februārī uzstāsies tādas mūzikas zvaigznes kā Madonna, AC/DC un Eds Šīrans.

Madonna otrdien sociālajos tīklos publicēja melnos diegos ietītas Grammy statuetes attēlu, kas bija noformēts līdzīgi kā viņas vēl neiznākušā albuma Rebel Heart vāciņš.

Tā būs Madonnas piektā uzstāšanās prestižajā mūzikas apbalvojumu ceremonijā. Pēdējoreiz viņa uzstājās pagājušā gada pasākumā ar repa duetu Macklemore un Raienu Lūisu.

Grammy ceremonijā gaidāma austrāliešu smagā roka grupas AC/DC pirmā uzstāšanās kopš jaunākā albuma Rock or Bust” iznākšanas. Pasākumā nespēlēs bundzinieks Fils Rads, kuram Austrālijā uzrādīta apsūdzība par narkotiku glabāšanu un nāves draudu izteikšanu.

Tikmēr britu dziedātājs Eds Šīrans šogad nominēts divām Grammy balvām – par gada albumu un labāko vokālo popmūzikas albumu.

Ceremonijā savas dziesmas izpildīs arī dziedātāja Ariana Grande un kantrimūzikas izpildītājs Ēriks Čērčs.

Popdīva Bejonsa nesen tika atzīta par visu laiku visvairāk nominēto mūziķi Grammy balvu pastāvēšanas vēsturē. Savas karjeras laikā viņa tikusi nominēta 47 reizes, pārspējot iepriekšējā rekorda īpašnieci Dolliju Pārtoni.

0 Komentāru