Goran Gora sniegs akustisku koncertu Liepājā

0 Komentāru
Goran Gora sniegs akustisku koncertu Liepājā
Foto: Evija Trifanova, LETA

Svētdien, 30. novembrī, plkst. 17.00 mājīgajā kafejnīcā Kursas Putni notiks dziesminieka Goran Goras akustiskais koncerts.

Šis būs otrais svētdienas launags kopā ar kādu sabiedrībā labi pazīstamu mūziķi, izbaudot gardas uzkodas, sarunas un noskaņu bagātu koncertu, stāsta koncerta rīkotāju pārstāve Inese Sērdiene.

Septembrī koncerttūres Mosties ietvaros mūziķis Goran Gora uzstājās Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, kas dziesminiekam palikusi spilgtā atmiņā. Mūziķaprāt, Liepājā vienmēr ir patīkami atgriezties, jo tā ir pilsēta ar senām un dziļām mūzikas tradīcijām. Pēc tūres, kurā uz skatuves bija redzami seši mūziķi, Goran Gora labprāt uzstājas arī vienatnē, ļaujot dziesmas no nupat iznākušā albuma Mosties izdzirdēt no pilnīgi cita – daudz intīmāka – rakursa.

Koncertā kafejnīcā Kursas Putni skanēs ne tikai jaunākās dziesmas, bet arī daudzi klausītāju iemīļoti skaņdarbi no mūziķa iepriekšējiem trim albumiem.

Ieejas maksa pasākumā ir 8 eiro, tajā iekļauts gan launags, gan koncerts. Lūgums laikus veikt rezervāciju, zvanot pa mob. tālr.: 26681596 vai apmeklējot kafejnīcu Kursas Putni, Fr. Brīvzemnieka ielā 28, personīgi. Vietu skaits – ierobežots.

0 Komentāru