Gomesa pārdzīvo lielu stresu; vai Bībera dēļ?

Komentāri
Gomesa pārdzīvo lielu stresu; vai Bībera dēļ?
Selena Gomesa Parīzes modes nedēļu apmeklē vienatnē. Foto: SIPA/ Scanpix

Aktrise un dziedātāja Selena Gomesa pagājušajā nedēļā viesojās Parīzes modes nedēļā, tiesa, apmeklētājiem par pārsteigumu Džastina Bībera draudzene uz modes notikumu ieradās bez pavadoņa, kārtējo reizi raisot baumas par mīlnieku pašķiršanos.

Dziedātāja atklājusi, ka Parīzes modes nedēļā jutusies diezgan saspringta, kam gan, pēc viņas teiktā, nav sakara ar Bīberu. Gomesai šis bijis visu laiku pirmais modes nedēļas apmeklējums, kura laikā viņa jutusies kā ”iemesta ūdenī”. Atrodoties modes notikumu epicentrā, pārņēmusi strespilna sajūta notikumus nepalaist garām. Dziedātāja centusies visu pēc kārtas iemūžināt fotogrāfijās.

Jau vēstījām, ka pāris, kuru šķiršanās un salabšanas mērāmas desmitos vai pat simtos, nesen atkal saderinājies. Iespējams, šoreiz saderināšanās vainagosies ar kāzām, jo ļaudis baumo, ka 22 gadus vecā dziedātāja zem sirds nes Bībera bērniņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl