Komentāri
Godalgoto filmu Lapsu medības īpašos seansos izrādīs Kino Citadele
Publicitātes foto

Kinoprojekts Spektrs piecos seansos kinoteātrī Kino Citadele aicina noskatīties vienu no šī gada Oskaru pretendentēm – Beneta Millera filmu Lapsu medības (Foxcatcher), informē Spektra pārstāvis Sergejs Timoņins.

Filmu Kapote un Naudas spēle režisora Beneta Millera jaunākais veikums – uz patiesiem notikumiem balstītā psiholoģiskā sporta drāmu Lapsu medības – vēsta par neparastām un traģiskām attiecībām starp kādu ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā.

Galvenās lomas filmā atveido Čenings Tatums, Marks Ruffalo, Sjēna Millere un zem biezas grima kārtas slēpjas populārais komiķis Stīvs Karels, kuram šī ir karjeru mainoša loma.

Filma jau saņēmusi Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju, un kritiķi filmai prognozē arī panākumus Zelta globusa un ASV Kinoakadēmijas balvu ceremonijās.

Pirms filmas seansa būs iespējams uzzināt interesantas detaļas par filmas tapšanu un notikumiem, uz kuriem tā balstīta. Filmas īpašie pirms-pirmizrādes seansi tikai Kino Citadele notiks 12., 13., 14. un 15. janvārī.

Biļetes jau pieejamas forumcinemas.lv/Event/301464. Vairāk informācijas par seansiem kinoteātra mājaslapā vai kinospektrs.lv.

Iepriekš kinoprojekta Spektrs ietvaros izrādīta Ksavjē Dolana filma Toms Fermā (Tom at the Farm), Denī Vilnēva Ienaidnieks (Enemy) un Jana Demānža 71: Pēdējais kareivis (71).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl