Gobziņam nāksies sēdēt aiz restēm

Komentāri
Gobziņam nāksies sēdēt aiz restēm
Foto: Ieva Čīka, LETA

Mūziķis un dīdžejs Roberts Gobziņš, kurš šovasar nosvinēja 50 gadu jubileju, pirms pāris mēnešiem iekūlies nepatikšanās, par ko tiesā piespriests administratīvais arests desmit diennaktis, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Jūnija sākumā mūziķis neapdomības dēļ sēdās pie stūres alkohola reibumā. Policija pārkāpēju aizturēja, un tiesa piesprieda sodu – uz 48 mēnešiem atņemta autovadītāja apliecība, 1200 eiro soda naudu un administratīvo arestu uz desmit diennaktīm.

Atsēdēšanu aiz restēm Roberts Gobziņš vēl nav īstenojis, jo vēl nav bijis aicināts. “Laikam viņiem tur nav brīvu vietu”, pieļauj mūziķis. No soda mūziķis ne baidās, ne arī vairās, taču pauž nožēlu par nodarīto.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl