Ģirts Ķesteris jūtas kā Latvijas akcionārs

Komentāri

Aktieris Ģirts Ķesteris, gatavojoties Lielajai talkai 25. aprīlī, dodas sakopt Rīgas apkārtni.

”Man ir tāda forša tēze, kas noder visiem, kas jūtas mazliet apdalīti, šeit dzīvojot. Man varbūt nekas nepieder, bet es jūtos kā Latvijas akcionārs. Es eju pa šo zemi, un es jūtu, ka tā ir mana,” saka Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģ. Ķesteris neslēpj – ja nepieciešams vairot pašapziņu vai saimnieka izjūta, viņš dodas uz Zaķusalu. ”Tā varbūt pat nav nejaušība, ka mēs šobrīd te sakopjam,” saka aktieris.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl