Gatis Irbe apņēmies ieviest jaunu koncertu modeli

0 Komentāru
Gatis Irbe apņēmies ieviest jaunu koncertu modeli
Foto: F64

Pašmāju mūziķis Gatis Irbe, iepriekš zināms ar skatuves vārdu Gacho, sava jaunā hiphopa projekta Mesa ietvaros nākamā gada februārī un martā dosies īpašā koncertu sērijā ar nosaukumu Triptihs, kas norisināsies trijās Latvijas pilsētās, informē mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

”Esmu patīkami saviļņots, jo šie būs pirmie mana jaunā projekta Mesa koncerti, turklāt esam tos iecerējuši radīt vienu no otra atšķirīgus,” par gaidāmo koncertu sēriju stāsta Gatis Irbe. ”Katram no koncertiem esam piešķīruši savu atšķirības zīmi – Liepājā būs Baltais koncerts, Valmierā būs Zaļais koncerts, bet Rīgā izskanēs Sarkanais koncerts, kas būs noslēdzošais Triptiha koncertsērijas koncerts”.

Triptihs koncertu sērija norisināsies:

  • 04.02.2017. – Baltais koncerts, Liepājā, koncertzālē Lielais dzintars
  • 17.02.2017. – Zaļais koncerts, Valmierā, Valmieras Drāmas teātrī
  • 11.03.2017. – Sarkanais koncerts, Rīgā, koncertzālē Palladium

Dziesmas no pirmā studijas albuma, kā arī jaunie skaņdarbi koncertos tiks izpildīti dzīvajā izpildījumā.

”Ar šo koncertu sēriju vēlējāmies panākt jaunu modeli koncertu sērijām, ne kā parasti iecerēts, kad ar vienu programmu tiek apbraukāta visa Latvija. Līdzīgi kā mākslā ar terminu Triptihs tiek apzīmēti trīs dažādi mākslas darbi, kuri kopā veido vienu veselumu, arī šajā tūrē, ja to tā varētu saukt, gribam panākt rezultātu, kad katrs no šiem koncertiem ir atšķirīgs gan izpildījuma aranžijas ziņā, gan gaismu režijas ziņā, gan ar īpašajiem viesiem, kuri viesosies katrā no pilsētām ar savu īpašo programmu, un katrs no tiem kopā satiekas vienā kopīgā ceļojumā”, min Gatis Irbe.

Biļetes uz koncertu sēriju Triptihs tirdzniecībā nonāks šodien, 27. septembrī, un no plkst. 10:00 būs pieejamas visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās, kā arī internetā.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Jau ziņots, ka šī gada maijā pie klausītājiem nonāca Gata Irbes hiphopa projekta Mesa studijas albums. Pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to varēja iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā Mēs ar Mesa, kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem. Labdarības kampaņa darbojas vēl joprojām, tādējādi ir saziedoti jau vairāk kā 15 000 eiro un ir savākts nepieciešamais finansējums, lai deviņi bērni varētu uzsākt rehabilitāciju. Divi no viņiem rehabilitācijas kursu jau ir izgājuši un projekta sociālajos tīklos arī tiek aktīvi sekots līdzi saziedoto līdzekļu izlietojumam.

0 Komentāru