Gaišreģis par Sudrabu: Viņai ir augstas prasības pret partneri

3 komentāri
Gaišreģis par Sudrabu: Viņai ir augstas prasības pret partneri
Foto: LETA

Politiķes Ingunas Sudrabas ģimenes stāvokli un iespējamās izmaiņas tajā skaidro gaišreģis Mairis Virsis.

Bijusī valsts kontroliere, 12. Saeimas deputāte Inguna Sudraba pēc mēneša svinēs 50 gadu jubileju. Tomēr, neskatoties uz pārmaiņām izskatā pēdējos gados, kas atstāj patīkamas sievietes iespaidu, politiķe sabiedrībā iziet viena, ļaujot domāt, ka dienas vada bez sirdsāķīša.

Par savu privāto dzīvi Inguna Sudraba runā maz. Koncertus un citus saviesīgus pasākumus viņa apmeklē viena vai kopā ar draudzenēm. Pirms pāris gadiem politiķe bija manīta vokālā pasniedzēja Edgara Kramiņa sabiedrībā, taču šī savienība nav vainagojusies laulības saitēm. Pusotru gadu pēc tam toreizējā valsts kontroliere žurnālam Kas Jauns atzina, ka viņai esot apnicis, ka abus ar Kramiņu uzskata par pāri, jo nemaz neesot.

Arī patlaban Ingunas Sudrabas sirds esot brīva. Lai noskaidrotu, vai tuvākajā laikā gaidāmas pārmaiņas, žurnāls Kas Jauns izaicināja gaišreģi.

”Šāds liktenis viņai nāk līdzi karmiskā ceļā no iepriekšējām dzimtas paaudzēm. Šī dzīve viņai ir jāvelta citai misijai, nevis ģimenes veidošanai,” atklāsmē par to, kāpēc Ingunai Sudrabai nav vīrieša, dalās gaišreģis Mairis Virsis. ”Lai arī iekšēji Inguna ir labestīgs, sirsnīgs un uz sadarbību vērts cilvēks, daudzu gadu gaitā viņa ir pieradusi pie apstākļa, ka ir viena. Nevairīšos saukt lietas īstajos vārdos – tipiska vecmeita ar tai raksturīgu attieksmi pret pasauli, tostarp pretējo dzimumu,” no Sudrabas fotogrāfijas ”nolasa” Virsis.

Tikai no Sudrabas pašas izvēlēm un spēka mainīt karmisko ceļu atkarīgs tas, vai nākotnē viņa aizvien būs viena vai sastaps cilvēku, ar kuru būt kopā.

”Viņai ir ļoti augstas prasības pret potenciālo partneri, tomēr pati ne reizi mūžā neiepazinusi, ko nozīmē ģimenes dzīve, pret attiecībām ir atsalusi,” teic gaišreģis, piebilstot, ka viss minētais tomēr nenozīmē, ka ik pa laikam Sudraba neļaujas kāda kunga uzmanībai.

3 komentāri