Gacho privāto autoparku papildina leģendārs Peugeot

Komentāri
Gacho privāto autoparku papildina leģendārs Peugeot
Foto: instagram/gachoofficial

”BMW lai pastāv garāžā!” lepni teic Gacho, īstajā vārdā Gatis Irbe, kura garāžā nesen iestūrējis kāds leģendārs Peugeot.

Mūziķis Gacho ceturtdien savu privāto autoparku papildinājis ar mazu, bet ņipru automašīnu – baltu Peugeot 205 GTI markas auto. Faniem nav iemesla satraukumam – viņa līdzšinējais smalkais BMW aizvien ir mūziķa īpašumā.

Kā sarunā ar Skaties.lv atzina mūziķis, tie, kuri ir auto pazinēji, noteikti novērtēs viņa jauno guvumu, pie kā viņš ticis, pateicoties auto restauratoru salonam Lucky Thirteen. ”Šis ir ļoti leģendārs auto, ko labā stāvoklī grūti dabūt,” atzīst mūziķis.

”Ar Peugeot noteikti ir citādāk braukt, salīdzinot ar BMW,” atklāj Gacho, kurš ar balto auto plānojis pārvietoties ikdienā, tiesa, kamēr vien valdīs labi laikapstākļi. ”Septembrī būs jāliek atpakaļ salonā,” Peugeot tuvāko nākotni ieskicē mūziķi.

Gacho īpašumā esošos spēkratus apskaties galerijā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl