Franču aktrise Mariona Kotijāra noraida baumas par dēku ar Bredu Pitu

0 Komentāru
Franču aktrise Mariona Kotijāra noraida baumas par dēku ar Bredu Pitu
AFP

Pēc paziņojuma par Breda Pita un Andželīnas Džolijas laulības izjukšanu izskanējuši dažādi minējumi, kāpēc tas noticis. Baumoja arī, ka Bredam bijis romāns ar filmas Allied ekrāna partneri, franču aktrisi Marionu Kotijāru.

Šīs baumas Kotijāra jau paspējusi noraidīt un sociālajā tīklā Instagram paziņojusi, ka ir sava otrā bērna gaidībās, vienlaikus noraidot, ka viņai būtu bijis sakars ar Bredu Pitu filmas Allied uzņemšanas laikā.

“Šī būs mana pirmā un vienīgā reakcija uz vētrainajiem jaunumiem, kas nonāca atklātībā pirms 24 stundām un kuros es tiku ievilkta,” trešdien rakstīja aktrise. “Neesmu pieradusi šādas lietas komentēt vai uztvert nopietni, taču šī situācija kļūst nekontrolējama un ietekmē cilvēkus, ko mīlu, tāpēc man jārunā.”

Oskarotajai aktrisei un viņas dzīves draugam franču aktierim un režisoram Gijomam Kanē jau ir viens kopīgs dēls Marsels, kurš piedzima 2011. gadā, un Gijoms ir arī gaidāmā mazuļa tēvs.

“Pirms daudziem gadiem es satiku savas dzīves vīrieti, mana dēla un mazuļa, ko gaidām, tēvu,” uzsver Kotijāra. “Viņš ir mana mīlestība, mans labākais draugs un vienīgais, kuru vēlos.”

Savu paziņojumu Instagram kontā Kotijāra noslēdz ar skarbiem vārdiem: “Medijiem un nīdējiem, kuri tik ātri tiesā citus cilvēkus, es no sirds novēlu jums ātru izveseļošanos.”

FOTO: Mariona Kotijāra

0 Komentāru