Fotogrāfs vietējās slavenības uzņēmis savdabīgos portretos

0 Komentāru
Fotogrāfs vietējās slavenības uzņēmis savdabīgos portretos
Foto: ekrānuzņēmums

Fotogrāfa Artūra Kondrāta izstādes Momentum jeb Mirklis 30 fotogrāfijās iemūžinātas Latvijā pazīstamas personības. Kā iedvesmas avotu izstādei Artūrs min modeli Beāti Degaini.

Fotomodeļu vidū ir Artūra paziņas uz draugi, taču fotogrāfs vēlējies iemūžināt un iepazīt arī citas personības, kuras Latvijā veic lielus darbus, iedvesmojot citus.

Artūra darba stils atšķiroties no citu fotogrāfu piegājiena fotosesijās. Viņš nepārtraukti komunicē ar modeli, neļauj saspringt, lai uzmanība netiktu koncentrēta uz pozēšanu. ”Sesijas vienmēr ir dinamiskas, ar viņu vienmēr ir interesanti. Viņš ir cilvēks ar ļoti labi humora izjūtu, kas ir ļoti svarīgi. Un viņš prot atbruņot, un bildē tas ir ļoti svarīgi, ka ir brīvības sajūta,” pieredzē par fotografēšanos pie Artūra Kondrāta dalās dziedātāja Agnese Rakovska.

Ar mūsdienīgo tehnoloģiju palīdzību atliek viedtālruni pavērts pret fotogrāfiju un attēls sāk runāt. Fotomodeļi videofragmentos mēģina definēt, kas ir mirklis. Modes māksliniekam Bruno Birmanim mirkļa formulējums ir visīsākais: ”Tas ir visnetveramākais un visneizmērojamākais laika nogrieznis.”

Skaties video!

0 Komentāru