Komentāri
Apburoši FOTO: Žoržs Siksna dāmu ielenkumā bauda sakuru ziedēšanu Stokholmā
Raimonds Birkenfelds

Aizvadītajā nedēļas nogalē populārais mūziķis Žoržs Siksna bija devies mazā ceļojumā uz Zviedriju. Ar īpašu koncertu priecējis publiku uz ”Tallink” kruīza kuģa, mākslinieks devās pastaigā pa Stokholmu.

Žoržu un viņa mīļoto sievieti Annu Stokholmā sagaidīja tur dzīvojoši paziņas, un mākslinieks vispirms ļāvās nelielai pilsētas apskatei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis apmeklēja vienu no pavasarī populārākajiem apskates objektiem Stokholmā – ziedošos sakuru kokus pilsētas centra laukumā. Mākslinieks labprāt nopozēja uz skaisto ziedu fona, un Skaties.lv piedāvā apskatīt šos foto.

Apskati arī bildes no koncerta un ballītes šeit!

Foto

Skaidrs, ka tuvākajā laikā Žoržam vairs nekādas mierpilnas pastaigas gar sakurām nespīd – tūlīt sākas viņa lielā 60. gadu jubilejas koncertu sērija, kuras ietvaros mūziķis apbraukās visu Latviju.

Koncertiem speciāli izlasīti visu laiku labākie mākslinieka hiti, kas apvienoti divu stundu garā programmā. Laiks meklēt savas deju kurpes!

26. maijā mūziķis Žoržs Siksna uzstāsies Alūksnē, 9. jūnijā – Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē, 10. jūnijā Rēzeknes ”Gorā”, 13. jūnijā Rīgā ”Splendid Palace”, bet 23. Jūnijā Dobeles pilsdrupās Līgo vakara dižkoncerta ietvaros.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl