Komentāri
Apburoši FOTO: Žoržs Siksna dāmu ielenkumā bauda sakuru ziedēšanu Stokholmā
Raimonds Birkenfelds

Aizvadītajā nedēļas nogalē populārais mūziķis Žoržs Siksna bija devies mazā ceļojumā uz Zviedriju. Ar īpašu koncertu priecējis publiku uz ”Tallink” kruīza kuģa, mākslinieks devās pastaigā pa Stokholmu.

Žoržu un viņa mīļoto sievieti Annu Stokholmā sagaidīja tur dzīvojoši paziņas, un mākslinieks vispirms ļāvās nelielai pilsētas apskatei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūziķis apmeklēja vienu no pavasarī populārākajiem apskates objektiem Stokholmā – ziedošos sakuru kokus pilsētas centra laukumā. Mākslinieks labprāt nopozēja uz skaisto ziedu fona, un Skaties.lv piedāvā apskatīt šos foto.

Apskati arī bildes no koncerta un ballītes šeit!

Foto

Skaidrs, ka tuvākajā laikā Žoržam vairs nekādas mierpilnas pastaigas gar sakurām nespīd – tūlīt sākas viņa lielā 60. gadu jubilejas koncertu sērija, kuras ietvaros mūziķis apbraukās visu Latviju.

Koncertiem speciāli izlasīti visu laiku labākie mākslinieka hiti, kas apvienoti divu stundu garā programmā. Laiks meklēt savas deju kurpes!

26. maijā mūziķis Žoržs Siksna uzstāsies Alūksnē, 9. jūnijā – Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē, 10. jūnijā Rēzeknes ”Gorā”, 13. jūnijā Rīgā ”Splendid Palace”, bet 23. Jūnijā Dobeles pilsdrupās Līgo vakara dižkoncerta ietvaros.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl