Foto: X Factor zvaigzne Džeimss Arturs ierodas Rīgā un samīļo savus fanus

Komentāri
Foto: X Factor zvaigzne Džeimss Arturs ierodas Rīgā un samīļo savus fanus
Foto: Vlads Krūmiņš

Trešdienas vakarā klausītāju piepildītajā Daugavas koncertzālē britu mūziķis Džeimss Arturs ar atgriešanās koncertu sveica fanus Latvijā. Vakara gaitā uzstāšanās sniedza arī duets Dvīnes, dziedātājs Miks Dukurs ar grupu, kā arī grupa JÜNE.

James Arthur Latvijā pirmoreiz viesojās pirms gada, 2014. gada 7.augustā, uzstājoties Daugavas koncertzālē Rīgā pilnā koncertsastāvā. Jau toreiz mūziķis uzsvēra, ka viņam iepatikusies Latvija un ka viņš drīz atgriezīsies. Britu X-Factor zvaigzne nelika ilgi gaidīt un 12. augustā atkal koncertēja Rīgā, šoreiz ierodoties uz šo uzstāšanos speciāli no Londonas, tai kļūstot par viņa vienīgo uzstāšanos šovasar šajā Eiropas daļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

James Arthur koncerts sākotnēji bija paredzēts 18.jūnijā, bet slimības dēļ mūziķis nespēja ierasties, tādēļ pārcēla uzstāšanos uz 12.augustu. Koncerta laikā James atvainojās par šo atgadījumu un pēc paša teiktā centās jo īpaši, lai iepriecinātu fanus, kas bija ieradušies no visas Baltijas.

Dziedātājs labprāt bildējās kopā ar faniem un viņus mīļi apskāva.

FOTO

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl