FOTO: Vilcāne ar vērienu nosvin 75. dzimšanas dienu

Komentāri
FOTO: Vilcāne ar vērienu nosvin 75. dzimšanas dienu
Foto: F64

Ar vētrainām stāvovācijām un patiesu publikas mīlestību trešdien, 16. decembrī, koncertzālē Rīga 75 gadu jubilejas koncerttūri Margarita noslēdza par Latvijas estrādes karalieni dēvētā dziedātāja Margarita Vilcāne. Zīmīgi, ka koncerts notika skatuves mākslinieces 75. dzimšanas dienā.

Pēc 10 gadus ilgas klusēšanas šī ir Margaritas atgriešanās uz skatuves. Joprojām spilgta, majestātiska un neatkārtojama – tieši tāda ir Margarita Vilcāne, kuras jubilejas koncertā caur mūziku sveica skatuves draugi un līdzgaitnieki – Inese Galante, Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ingus Pētersons, Raimonds Ozols, Laimis Rācenājs, Lāsma Kugrēna, Kristapa Krievkalna mūziķu grupa un citi viesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Margarita Vilcāne uz skatuves pavadījusi sava mūža lielāko daļu. Ances romance, Balta saule, Kača, Kaktuss, Tāls Parīzes radio, Viena diena manā mūžā, Latgalei – tās ir vien dažas no simtiem Vilcānes dziedāto dziesmu, no kurām daudzas tieši viņai komponējuši Raimonds Pauls, Uldis Stabulnieks, Zigmārs Liepiņš, Gunārs Freidenfelds un citi komponisti.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl