FOTO: Vaikule Jūrmalas koncertos mainīs tērpus

Komentāri
FOTO: Vaikule Jūrmalas koncertos mainīs tērpus
Publicitātes foto

Neatkarīgi no sinoptiķu prognozēm Laimas Vaikules koncerti Dzintaru koncertzālē būs ļoti saulaini, preses konferencē apsolīja dziedātāja, kura uz skatuves, iespējams, kāps dažādos tērpos.

Festivālā Laima Vaikule uzstāsies kopā ar saviem draugiem un kolēģiem no Latvijas, Krievijas, Ukrainas un Gruzijas. Dziedātāja par mākslinieka galveno uzdevumu uzskata cilvēku vienošanu, tādēļ festivāla nosaukumā un konceptā izmantots satikšanās motīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Sākumā bija doma, ka būs divi mani koncerti, bet tad sapratu, ka man ir tik daudz draugu, un viss izvērtās citādāk. Būs divi dažādi koncerti ar dažādiem repertuāriem un māksliniekiem. Varbūt pat viena otra kleita man būs atšķirīga,” akcentē L. Vaikule. ”Daudzi no viesiem ir mani draugi jau ilgus gadus, bet, protams, šie ir tikai daži no tiem, ar ko draudzējos un esmu kopā dziedājusi. Man dārgi ir visi, bet īpašs prieks, ka atbrauca Nani Bergvadze – leģendāra dziedātāja, kas Jūrmalā nav dzirdēta ļoti sen. Es gribēju, lai cilvēki viņu te atkal izdzird,” teic dziedātāja.

Jau ziņots, ka 8. jūlijā kopā ar Laimu Vaikuli uzstāsies Intars Busulis, Linda Leen, Jānis Stībelis, Andris Ērglis un Jeļena Vaenga, bet 9. jūlijā Laimas viesi būs gruzīnu estrādes primadonna Nani Bregvadze, kolorītā estrādes un kiča dīva Verka Serdjučka, kas tikko pārradusies no filmēšanās Holivudā, kā arī vienmēr atraktīvais Boriss Moisejevs, leģendārās 80. gadu bītgrupas Sekret līderis Maksims Leonidovs un krievu rokenrola klasiķis Valērijs Sjutkins. Būs arī kāds latviešu un krievu publikas mīlulis, kura vārds pagaidām paliek noslēpumā.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl