FOTO: Ušakovs kopā ar ģimeni iededz Rīgas lielāko egli

1 komentārs
FOTO: Ušakovs kopā ar ģimeni iededz Rīgas lielāko egli
Foto: F64

Rīdzinieki un pilsētas viesi Pirmajā adventē, spītējot lietum, kuplā skaitā pulcējās Doma laukumā, lai kopā iedegtu Rīgas galveno egli un atklātu Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu.  

Sanākušos viesus sveica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, SIA Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš valdes priekšsēdētājs Andris Kreislers un pašvaldības aģentūras Rīgas gaisma direktora p.i. Jānis Drulle, kuri viesu klātbūtnē iededza pilsētas svētku apgaismojumu un pilsētas galveno eglīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus atklāja arī Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu, kas šogad apvieno vairāk nekā 100 tirgotāju no visas Latvijas.

Pasākuma viesus Laura Reinika vadībā priecēja muzikāli priekšnesumi – bērnu vokālās studijas Knīpas un Knauķi dziedātāji un mūzikla Sniega karaliene popūrija iemīļotu mākslinieki izpildījumā.

FOTO: Rīgas lielās egles iedegšana

Bezmaksas kultūras programma

Radošas aktivitātes kultūras programmas ietvaros piedāvās projekts Ziemas piens. Tur pirmās trīs decembra nedēļas otrdienu un trešdienu vakaros notiks radošās meistardarbnīcas mākslinieku vadībā, bet ceturtdienās – akustiskie koncerti. Šonedēļ 1. un 2. decembrī no pulksten 18.00 līdz 20.00 lieli un mazi varēs radīt sniegpārsliņas un Ziemassvētku dekorus kopā ar mākslinieci Maiju Graudiņu un 3. decembrī no pulksten 18.00 baudīt siltu tēju kopā ar dziedātāju Kārli Kazāku.

TOP komentāri

  • kauns
    0 0 0

    kauns

    Bet man ir kauns.. esmu strādājusi entos gadus Doma laukuma tirdziņā. Pārsvarā visi pārdevēji ir bez līgumiem, nekādu čeku (ok, to laikam ietver dārgajā īres maksā, vēl 2014. gadā tie bija 1000 eu), bet alkohols tiek tirgots bez kaut kādām pārbaudēm.. ne reizi nebija atnākusi policija, lai pārbaudītu tirgotājus. Bet sanitārais dienests vispār aptaisītos, ja redzētu, kādos apstākļos tiek servētas desas un citas ēdamlietas.. vispār sanitāro normu nulle.. Un tas viss zeļ un plaukst Ziemassvētku laikā, pašā Rīgas sirdī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl