FOTO un VIDEO: kā šovmenis Toretto Ronaldu ”medīja”

2 komentāri
FOTO un VIDEO: kā šovmenis Toretto Ronaldu ”medīja”
Toretto privātais arhīvs

Uz spēli 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra ietvaros Rīgā ieradušies pērnā gada Eiropas čempioni Portugāles futbolisti, kuras kapteinis ir pagājušā gada pasaules labākais futbolists Krištianu Ronaldu. Fani no Latvijas izmanto katru iespēju skatīt vaigā slaveno futbolistu, un kārdinājumam pretī turēties nespēj arī šovmenis Edgars Toretto.

Kā Skaties.lv atklāj Toretto, viņš esot liels futbola cienītājs. “Un Krištianu Ronaldu fans. Un man bija tas gods redzēt komandas treniņu un pat sitienu uz vārtiem, ko raidīja tieši Ronaldu,” priecājas Toretto.

Viņš cenšas sekot līdzi visam, kas notiek futbola aprindās un jau var izteikt prognozes par gaidāmo spēli.

“Portugāles izlase ir bīstams pretinieks gan Latvijas izlasei, gan citām valstsvienībām. Viņi ir gatavi cīņai un gatavi uzvarēt. Tur nav tikai viens Ronaldu – viņi ir zvaigžņu izlase!” jūsmo Toretto.

Foto: Toretto dzenas pakaļ zvaigznei

Viņš gan pauž nožēlu par to, ka Latvijā par futbola spēli tautai interese rodas tikai tad, kad ierodas Ronaldu. Eksperts aicina tautu sekot notikumiem šajā lauciņā ikdienā, jo arī bez šīs pasaules zvaigznes Latvijas futbolā ir un būs interesanti pavērsieni!

Video: Toretto ”medī” zvaigzni

Foto: Portugāles izlase aizvada treniņu “Skonto” stadionā

2 komentāri